Kızım Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 16. Bölüm Ne Zaman?

admin

TV8

4 Ocak 2019

Kızım Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 16. Bölüm Ne Zaman?

Her Cuma duygu yüklü sahneleriyle izleyiciyle buluşan Kızım dizisi 4 Aralık Cuma günü neden yayınlanmadı? Kızım dizisi yeni bölümü neden yok? Bu soruların cevabını merak eden dizinin sevenleri için bir başka merak konusu ise yeni bölümün yayınlanacağı tarih. 

Kızım Dizisi 16. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

Yayın hayatına geçtiğimiz aylarda başlayan ve yayınladığı tarihten itibaren reyting sonuçlarında her hafta üst sıralarda yer almayı başaran TV 8’in başarılı yapımlarından biri olan Kızım dizisinin yeni bölümü neden yok? Dizinin sevenlerinin TV 8 yayın akışında yeni bölümün yayınlanmayacağını görmesiyle birlikte birtakım soru işaretleri oluştu ve diziyi severek takip eden bu kişiler internette konuyla alakalı araştırmalar yapmaya başladı. Geçtiğimiz hafta dizinin ters köşe bir finalle son bulmuş olması Kızım dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak sorusunun da oldukça merak edilmesi sebep oldu. 

Tüm kanalların aldıkları ortak karar doğrultusunda dizilerin yeni bölümleri 3 hafta süreyle ekrana gelmeyecek. Reklam gelirlerinin yılın ilk ayında düşük olması dolayısıyla alınan bu karara dahil olmayan tek kanal ise TRT 1. TRT 1 haricindeki tüm kanallardaki dizilerin yeni bölümleri 3 hafta boyunca ekrana gelmeyecek. 

Kızım Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Kızım dizisini yakından takip edenler Kızım 16. bölümü ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabını merak ediyorlar. Her bir sahnesinde izleyicileri etkileyen ve oldukça geniş bir kitle tarafından takip edilen dizinin yeni bölümü, yapımcıların ortak verdikleri karar doğrultusunda dizilere ara verilmesi yönündeki 3 haftalık sürecin ardından ekrana gelecek. Dolayısıyla Kızım dizisinin yeni bölümünün 25 Ocak 2019 tarihinde izleyenlerle buluşması bekleniyor. 

Kızım Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Son olarak 28 Aralık Cumartesi günü 15. Bölümüyle izleyenlerle buluşan Kızım dizisinde; Candan Demir’in hırsız olduğunu ve dolandırıcılık faaliyetlerini yürüttüğünü öğrendi. Geçmiş tarihte Uğur ile birlikte soygun yapmak amacıyla kendi evine geldiklerini öğrendi ve ardından beyninden vurulmuşa döndü.

Öykü’nün biyolojik babası olup olmadığını öğrenmek amacıyla DNA testine başvuran Demir test sonucunun yazılı olduğu zarfı eline aldığında kararından vazgeçti. Ne olursa olsun Öykü’nün benim kızım olduğu gerçeğini hiçbir şey değiştiremez diye düşünen Demir zarfı yırtıp attı. 

Asu ise Öykü’ye öz annesiymiş gibi davranarak onun gönlünü kazanmak istersen fena halde bocaladı. Kızıyla birlikte eğlenceli vakit geçirmek için dışarı çıkan Asu, bir kavga ortamının içinde kaldı. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz