Gülperi Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 17. Bölüm Ne Zaman?

admin

Show TV

4 Ocak 2019

Gülperi Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 17. Bölüm Ne Zaman?

Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Gülperi’nin 17. Bölümü neden yayınlanmadı? Bu soru günlerdir dizinin sevenlerinin aklını kurcalıyor. Her hafta sevenlerini ekran başına toplayan Gülperi dizisinin yeni bölümü ne zaman? Hangi tarihte yayına geçecek sorularına cevap aradık. Aklınıza takılan soruların tüm detayları yazının devamında…

Gülperi Dizisi 17. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

Gülperi 17. Bölümü neden yok? sorusu dizinin hayranlarının en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Her hafta sevenlerini etkilemeyi başaran dizinin yayınlanmama nedeni, tüm dizi yapımcılarının aldığı ortak karar. 

Dizi yapımcıları, reklam gelirlerinin düşmesi sebebiyle tüm dizilere 3 hafta ara verileceğini açıkladı. Ancak bu alınan karara TRT kanalı dahil olmalı. Bu verilen süre içerisinde sevdiğiniz dizilerin tekrarlarını izleyebilirsiniz. 

Gülperi Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin ara verdiğini öğrenen seyirciler, Gülperi dizisi 17. bölümü ne zaman yayınlanacak? Sorusuna cevap arıyor. 17. Bölüm fragmanı için uzun süredir bekleyiş sürüyor. Yeni bölüm için hala herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak 25 Ocak 2019 tarihinde yayına gireceği düşünülüyor. 

Gülperi Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Eyüp’ün geri dönüşü herkesi büyük bir şoka sürükler. Aynı zamanda geçmişte yaşananlar yeniden su yüzüne çıkacaktır. Gülperi, eski kocasının şokunu yaşarken diğer yandan da evlatlarının mutluluğu için kocasının yeni evliliğine kabullenmek zorundadır. Sevgi dolu evlilik hayali, bir anda kabusa dönecektir. Yaşananlar karşısında hüzne uğrayan Kadir ise nikaha engel olmak ister. Eyüp’ün geri dönüşüyle Bedriye’nin kabuk ağlayan yarası yeniden kanamaya başlar. 

Eyüp, ailesinin başına gelenler karşısında kayıtsız kalmayacaktır. Hasan ve Bedriye, babalarının gelişine çok sevinirler. Can evde yaşananlar da terslik olduğunu fark eder. Kadir’le Gülperi’nin aynı yerde oturduğunu öğrenen Şeyma adeta çılgına döner. Fatma ise Yakup’un yaptığı kötülükler karşısında beklenmedik bir karar verir. Eyüp’ün gelmesi, Kadir’i darmadağın yapar. Kadir, gerçekleri öğrendikçe çocukların ve Gülperi’nin tehlikede olduğunu anlayacaktır. Gülperi, Kadir’e duyduğu aşk ve çocuklarının mutluluğu arasında zor bir kararla karşı karşıya kalacaktır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz