Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı – 27 Şubat Salı

admin

Kanal D

26 Şubat 2018

Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı – 27 Şubat Salı

Kızlarım İçin dizisinin final bölümünün fragmanı yayınlandı.

Kızlarım İçin dizisi Kanal D ekranlarında başladığı serüvenine 13. Bölümde veda ediyor. Ekranlara gelen 13. Bölüm fragmanında; Sumru ve Egemen sonunda evleniyor. Sumru gelinliğini giyerek Egemen ile nikah masasında evlilik akdini gerçekleştirmek için bulunuyor. Sumru’nun tüm ailesi mutlulukla bu güzel anlara şahit ederken herkes çok iyi görünüyor. Fakat Sumru’da bir takım değişiklikler görülüyor. Bu değişimler yüzünden  düğün gününde olmasına rağmen Sumru çok solgun ve acı çekiyormuş görünüyor. Karnını tutarak yumruğunu sıkan Sumru’ya nikah memurunun sorduğu soru yanıtsız kalıyor. Oysa nikahtan önce Egemen’i arayarak aralarındaki sevgi bağının hiçbir şeyin bozamayacağından ve bebekleri için her şeyin iyi olacağından bahseden Sumru’da tahmin edilmeyecek bir durumu ortaya çıkıyor.

Yaşar ise daha fazla kızlarının üzülmemesi için olaya el atıyor. Önce Hüma’yı kötü babasından aldırıyor. Kendisi biyolojik babası olmasa da Hüma’nın ancak büyüdüğü evde mutlu olacağını düşünerek Sanem ile evden aldırıyor. Yaşar bu defa soluğu Tayfun’un yanında alıyor. Kızının mutluluğuna engel olmaya kalkarsa Tayfun’u öldürmekten çekinmeyeceğini söylüyor.  

Sumru’ya sorulan soruya ” evet ” cevabını verdikten sonra nikah memuru nikahı kıyıyor. Evlilik cüzdanını Sumru’ya verecekken Sumru bayılıp yere düşüyor.

Kızlarım İçin final bölümü olan 13. Bölümüyle 27 Şubat Salı günü saat 20 :00 ‘da son kez Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz