Kördüğüm Dizi Setinde Final Kutlaması

28 Haziran 2016
Kördüğüm Dizi Setinde Final Kutlaması

Yapımcılığı Endemol shine Türkiye’nin üstlendiği Kördüğüm adlı dizinin ilk sezon çekimleri tamamlandı. Beykoz Mahmut Şevket Paşa Köşkü’nde yapılan çekimlerin ardından dizinin ünlü oyuncuları ve set ekibi alkışlar eşliğinde birbirlerini tebrik ettiler.

İbrahim Çelikkol, Tülay Günal, Nurcan Eren ve Tuncer Salman gibi ünlü oyuncuların da yer aldığı Kördüğüm dizinin yönetmeni olan Gökçen Usta Çaylar ve ikinci yönetmen olan Deniz Yorulmazer birinci sezonun veda pastasını birlikte kestiler.

Dizi Oyuncuları ve Set Ekibi Bir Araya Geldi

dizinin sezon finaline özel olarak tasarlanan pasta görenleri hayrete düşürdü dizinin çekimlerinin yapıldığı Mahmut Şevket Paşa Köşkü'nün ufak bir minyatürü şeklinde olan pasta dizinin bütün karakterlerinin de üzerinde yer aldığı figürleri barındırıyordu. Oyuncular kendi figürleri ile hatıra fotoğrafları çekmeyi de ihmal etmediler.

Dizinin sezon finali bölümü 30 Haziran Perşembe günü saat akşam 20:00’de hafızalardan uzun süre boyunca silinmeyecek heyecan dolu bir bölüm ile karşımızda olacak. Dizinin bir sonraki sezonuna ise hangi ayda başlayacağı şimdilik tam olarak bilinmiyor. Ancak dizinin en az 2 sezon boyunca daha devam edeceği söyleniyor.

 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz