Kehribar Final Bölümü ile Heyecan Dolu Anlar Yaşattı

Kehribar Final Bölümü ile Heyecan Dolu Anlar Yaşattı

ATV ekranlarında kısa sürede büyük başarılar elde etmiş olan Kehribar dizisi ekranlara veda etti. Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban üstleniyordu. Dizinin başrollerinde ise Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Musa Bozoğlu gibi ünlü isimler yer alıyordu.

Dizinin final bölümünde Adile, Orhan'ı diri diri mezara gömer. Orhan ise Veli ve Sanem'in yaptıkları karşısında abisinden hesap sormak için hazırlanmaktadır. Bütün düşmanları tüm güçlerini kullanarak Orhan'ın üzerine giderken, Orhan'ın tek derdi ailesini koruyabilmektir. Musa'nın dengesiz tavırları ise etrafındaki herkesi şaşırtır.

Aşk Her Zaman Kavuşmak Değildir

Leyla, Orhan için artık Kemal'in hayatını bile feda edebilecek noktaya gelir. Cemil, babalık duygusunun her şeyden daha üstte olduğunu anlar. Zamansız aşk hikayesi olan Kehribar dizisinde Orhan'ın düşmanlarına karşı beklenmedik savaşı finalin yaşanmasına sebep olur. Aşkın her zaman kavuşmak anlamına gelmediğini söyleyen Orhan, Leyla ile kavuşmak için elinden geleni yapacaktır.

Dizinin ünlü isimlerinden Gürkan Uygun'un çok yakında yeni dizi projeleri ile ekranlara geleceğini de not alarak düşelim.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz