Koronavirüse Yakalanan Hazal Kaya’dan Bomba Açıklama, En Büyük Takıntısını İtiraf Etti! Meğer Güzel Oyuncu…

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2022

Koronavirüse Yakalanan Hazal Kaya’dan Bomba Açıklama, En Büyük Takıntısını İtiraf Etti! Meğer Güzel Oyuncu…

Ali Atay’la evliliğinden dünyaya gelen oğlu Fikret’le birlikte sık sık Instagram’dan fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmeyen güzel oyuncu Hazal Kaya, Instagram’ın sevilen Instamom’larından biri haline geldi. Yetenekleri, güzelliği ve duyarlılığı ile kalbimizi çalmayı başaran Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde sevenlerini oldukça korkuttu. Ailecek Koronavirüse yakalandıklarını açıklayan Hazal Kaya, eşi Ali Atay’ın sonucununun negatif olduğunu açıklamıştı. Evde karantina altında hastalığı atlatmaya çalışan güzel oyuncu, bugün Hürriyet’ten Hakan Gence’ye verdiği röportajda kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı. Meğerse Hazal Kaya’nın pek çok takıntısı varmış!

Hakan Gence’nin “20’leri devirdin. Kendini nasıl hissediyorsun?” sorusuna; “Yaşla ilgili mi bilmiyorum ama kendi içimde daha özgür ve daha mutlu hissediyorum. 20’li yaşların yorucu sorgulamaları geçti gitti diye de mutluyum. Ne yapsam, nereye gitsem dibine kadar yaşamaya odaklandım. Ağır duygulardan da daha az korkmaya çalışıyorum. Bu duruma keyifli bir öğrenim süreci diyebilirim.” şeklinde yanıt veriyor güzel oyuncu. Ayrıca Hazal Kaya’nın çalışırken çevresine kendini kapattığını da öğreniyoruz; “Bir şeye çok odaklandıysam, izliyorsam, okuyorsam, dinliyorsam falan başka bir şey duymuyorum. Bağırsan duymam, o kadar diyeyim.”

blank

Hazal Kaya’nın Bilinmeyen Takıntısı!

Hazal Kaya’nın adrenalin bağımlısı olmadığını da öğreniyoruz, bir kere skydiving denemiş ancak uçaktan atlayamamış; “Bir kere skydiving yapmaya kalktım ama uçaktan atlayamadım. En büyük çılgınlığım bu. Zaten bir daha da tövbe adrenaline…” Birçok farklı takıntısı olduğunu dile getiren güzel oyuncunun en belirgin takıntısı ise tek sayılarla ilgiliymiş! Genellikle yaptığı her şeyi tek sayılarla yapıyormuş.

blank

Duyarlılığı ile bilinen Hazal Kaya, ülkemizde devam eden kadın cinayetleri hakkında ise şu sözleri söylüyor; “Öfke hissediyorum. Umudumu yitirmemeye çalışıyorum ama çok zor. Bu konuda yapılabilecek şeylerin yapılmıyor olduğunu görmek acı veriyor. İstanbul Sözleşmesi’nin iptalinden sonra, ki uygulandığı da söylenemezdi, her gün bu haberlerin gelmesine doğal olarak şaşırmıyorum. Şaşırmamak da öfkemi, üzüntümü katlıyor. Durum bu.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz