Alparslan Büyük Selçuklu’nun Akça Hatun’u Fahriye Evcen’in Pazar Pozları Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu!

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2022

Alparslan Büyük Selçuklu’nun Akça Hatun’u Fahriye Evcen’in Pazar Pozları Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu!

TRT’nin yeni sezon dizilerinden Alparslan Büyük Selçuklu’da Akça Hatun’u canlandıran Fahriye Evcen, bugün Instagram hesabından ev pozları paylaştı ancak güzel oyuncunun full makyajlı olduğunu gören sosyal medya kullanıcıları Fahriye Evcen hakkında goygoylar üretmeye başladı. Paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyanın diline düşen güzel oyuncunun güzelliği ise herkesin aklını başından aldı. Instagram’da birçok fotoğrafı arka arkaya paylaşan güzel oyuncu kısa süre içinde binlerce yorum ve yüzbinlerce like almayı başardı.

Dizisiyle Rekor Kırıyor!

Burak Özçivit ile hayatını birleştirdikten sonra ekranlardan uzak kalmayı tercih eden Fahriye Evcen, özellikle de oğlu Karan’ı kucağına aldıktan sonra zamanının büyük bir çoğunluğunu oğluyla ilgilenerek geçirmeyi tercih etti. Bu süre içinde birçok markanın reklam yüzü olmaya devam eden güzel oyuncu aynı anda birden çok markayla işbirliği yaparak ekranlarda kalmaya devam etti. Karan biraz büyüdükten sonra ise kendisine gelen proje tekliflerini değerlendirmeye başlayan Fahriye Evcen, TRT’nin yeni dönem dizisi Alparslan Büyük Selçuklu ile el sıkıştı ve orada Akça Hatun’u canlandırmaya başladı.

blank

Magazin sansasyonlarından uzak kalmayı tercih eden Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde Elçin Sangu’nun verdiği bir demeç yüzünden gündeme geldi. İbrahim Selim’in YouTube kanalında yayınlanan İbrahim Selim’le Bu Gece programına konuk olan Elçin Sangu’nun “Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah dediğim ünlüler de var” açıklamasından sonra magazin camiası güzel oyuncunun bu sözleri kime söylediği merak etmeye başladı. Instagram’ın sevilen magazincilerinden Müge ve Gülşen’in TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programında ise Elçin Sangu’nun hedefindeki ismin Fahriye Evcen olduğu iddia edildi. Kurt Seyit Şura dizisinde beraber rol alan ikili tartışma yaşamış ve bu tartışmanın ardından Elçin Sangu gözyaşlarını tutamamıştı.

Fahriye Evcen Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Kendisi hakkında çıkan haberlere yanıt vermemeyi tercih eden Fahriye Evcen, hafta sonunda evinden paylaştığı gönderiler ile sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölmeyi başardı. Bazı kullanıcılar Fahriye Evcen’i çok beğenirken, bazı kullanıcılar ise güzel oyuncunun ev modunun bu olmadığını söyleyerek kendisini eleştirdi. Hatta verdiği pozlarla da işi goygoya vuran kişiler bile oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz