Kuruluş Osman’ın Yakışıklı Oyuncusu Burak Özçivit Instagram’da Paylaştığı Pozlarla Ortalığı Yaktı Yıktı!

Aleyna

ATV

8 Ocak 2022

Kuruluş Osman’ın Yakışıklı Oyuncusu Burak Özçivit Instagram’da Paylaştığı Pozlarla Ortalığı Yaktı Yıktı!

ATV’nin fenomen dizisi Kuruluş Osman’ın başrol oyuncusu Burak Özçivit, Instagram’da yeni paylaştığı fotoğraflarla ortalığı yakıp yıktı. Hafta sonunu eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan’la birlikte geçirmekten geri durmayan yakışıklı oyuncu, rol aldığı fenomen dizi Kuruluş Osman’ın çekimleri nedeniyle uzun süredir sakallarını kesmiyor. Bugün de bir oyun parkından eğlenceli görüntüler paylaşan Burak Özçivit’in Instagram gönderisine kısa süre içinde binlerce yorum ve 350 binin üzerinde de like geldi. Yakışıklı oyuncu Instagram’ı yakıp yıkmayı başardı!

Birbirlerine Rakip Oldular!

Bildiğiniz gibi Burak Özçivit ATV’nin en sevilen dizilerinin başında gelen Kuruluş Osman’da Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Bey karakterini canlandırıyor. TRT’nin reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde çekilen Kuruluş Osman, kanal değiştirmiş olsa da yayınlandığı günlerde reyting sıralamasını domine etmeyi başarıyor. Dizinin bu denli başarılı olmasının en büyük nedenlerinden biri de elbette yakışıklı ve yetenekli oyuncu Burak Özçivit!

blank

2015 yılında hayatını meslektaşı Fahriye Evcen’le birleştiren Burak Özçivit, eşiyle de sık sık Instagram hesabından fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmiyor. Şimdilerde iki farklı tarihi dizide rol alan çiftimiz birbirlerine rakip olsalar da, hem Burak Özçivit’in dizisi hem de Fahriye Evcen’in dizisi başarıyla yollarına devam ediyor.

Burak Özçivit’in Son Pozları Instagram’da Deprem Etkisi Yarattı!

Bugün ise Burak Özçivit, hafta sonunu ailesiyle birlikte geçirmeye devam ediyor. Eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan’la birlikte güzel bir günün keyfini çıkartan Burak Özçivit Instagram hesabından fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmedi. Yakışıklı oyuncunun paylaştığı gönderiler Instagram’ı yaktı geçti. Burak Özçivit’in Instagram gönderisine kısa süre içinde binlerce yorum ve 350 binin üzerinde de like geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz