Demet Akalın’ın Dahil Olduğu Gülşah Saraçoğlu – Deha Bilimlier Yasak Aşk İddiasında Son Dakika Gelişmesi Şoke Etti!

Aleyna

Haberler

8 Ocak 2022

Demet Akalın’ın Dahil Olduğu Gülşah Saraçoğlu – Deha Bilimlier Yasak Aşk İddiasında Son Dakika Gelişmesi Şoke Etti!

Magazin camiasına bomba gibi düşen bir yasak aşk iddiası günlerdir konuşulmaya devam ediyor. Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun Gökhan Göz’le yaşadığı bir küs bir barışık aşklarının ardından Gökhan Göz yeni bir aşka yelken açmıştı. Gülşah Saraçoğlu’nun hayatında biri var mı yok mu bilemiyoruz ancak ortaya atılan iddiaya göre Demet Akalın’ın yakın arkadaşı şarkıcı Deha Bilimlier ile Gülşah Saraçoğlu yasak aşk yaşıyormuş! Bu iddiayı ortaya atan isim ise Söylemezsem Olmaz’ın demirbaş yorumcularından Bircan Bali oldu. İsim vermeden Instagram hesabından bu iddiayı ortaya atan Bircan Bali, sonrasında Söylemezsem Olmaz programında olayı anlatarak iddialarını sıralamıştı.

Yasak Aşk İddiası Ortalığı Karıştırdı!

Bunun üzerine taraflardan arka arkaya yalanlamalar gelmiş olsa da; hem Gülşah Saraçoğlu’nun hem de Deha Bilimlier’in yakın arkadaşı olan Demet Akalın Instagram’dan atarlı giderli sözler paylaşmış ve sonrasında da muhabirlere; “İki tarafı da geçen sene uyarmıştım. Daha çok hanım tarafını uyardım.” yapınca kafalar daha da karışmıştı. Bu açıklamanın ardından Gülşah Saraçoğlu ve Demet Akalın birbirlerini takip etmeyi bırakmış ve hatta Gülşah Saraçoğlu, Demet Akalın’a dava açacağını söylemişti.

blank

Ancak bu yasak aşk iddiasında sular bir türlü durulmuyor. Son olarak Deha Bilimlier, eşinin kendisini eve almadığını söyleyerek böyle bir ilişkinin yaşanmadığını söylemişti. Gülşah Saraçoğlu ise; “Aslı benim Deha’nın sahnesine gitmemden rahatsız oluyormuş. Ben Deha’nın sahnesini beğendiğim için gidiyorum. Geçen yıl, Deha benim moda programıma gelmiş, gönlümü almıştı. Son olayda ise Deha’nın bahsettiği gibi kulisine gitme gibi bir durumum olmadı, neden böyle bir açıklama yapmış şok oldum. Ben konser bitti, evime gittim.” diyerek olayı yalanladı.

Türkiye’yi Terk Ediyor!

Ancak TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa isimli magazin programının sunucuları Gülşen ve Müge, bir önceki gün Gülşah Saraçoğlu ile konuştuklarını ve ünlü modacının uzun bir süreliğine Miami’ye gideceğini söylediler. Miami’den döndükten sonra ise Gülşah Saraçoğlu tüm doğruları anlatacağını ve sonrasında da bazı isimlerin Türkiye’de kalamayacağının altını çizmiş! Bakalım önümüzdeki günlerde neler yaşanacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz