Magazin Kraliçesi Seren Serengil Yine Bir Bomba Patlatmaya Hazır: Bu Sefer Hedefinde Bakın Kim Var?

Aleyna

Haberler

28 Ekim 2021

Magazin Kraliçesi Seren Serengil Yine Bir Bomba Patlatmaya Hazır: Bu Sefer Hedefinde Bakın Kim Var?

Söylemezsem Olmaz’da yine yer yerinden oynuyor, Magazin Kraliçesi Seren Serengil yine sosyal medya hesabında ağızları açık bırakan açıklamalar yapıyor. Bakın hedefinde bu defa kim var?

Ameliyatlardan Sonra Eski Sağlığına Kavuşamamıştı

Geçirdiği mide ameliyatlarından sonra sağlığını kaybeden ve 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, geçtiğimiz sezonu ve yaz dönemini hastanelerde geçirdi. Geçtiğimiz sezon finalinden hemen önce sansılar içerisinde hastaneye kaldırılan güzel sunucu, safra kesesinde taş olduğu gerekçesiyle gözetim altına alındı.

blank

Acilen ameliyata alınması gerektiğini söyleyen doktorlar, sağlık durumundan endişe ederek ameliyatı erteleme kararı aldı. Böylece son günleri stüdyoda geçirerek seyircilerine veda etme imkanı bulan Seren Serengil, program sezon finali yapar yapmaz soluğu Muğla’nın cennet ilçesi Fethiye’de aldı.

Tüm Yazı Dinlenerek Geçirdi

blank

Bir süre otelde kalan ünlü sunucu, restorasyonu tamamlanır tamamlanmaz yatına geçti. Yazın geri kalanını yatında dinlenip deniz ve güneşin tadını çıkararak geçiren Seren Serengil’e tatil boyunca sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ve köpekleri Tokyo ile Noynoy eşlik etti.

Sağlığını Toplar Toplamaz Ameliyata Alındı

blank

Tatil süresince sık sık İstanbul’a gelerek sağlık kontrollerinden geçen ünlü sunucu, yaz boyunca özel diyetlerle kilo alarak sağlığını toplamaya çalıştı. Başarılı olan Serengil, tatil biter bitmez İstanbul’da bir özel hastanede ameliyata alındı. Ameliyatı başarılı geçen Serengil, hastaneden çıktıktan sonra bir süre daha dinlendi ve Söylemezsem Olmaz’ın yeni sezonuna bomba gibi başladı.

Söylemezsem Olmaz Bu Sezona da Bomba Gibi Başladı

blank

Geçtiğimiz sezon Seren Serengil’e Bircan Bali ve Arto eşlik ederken, bu sezon Arto yerine Deniz Akkaya kadroya katıldı. Muhteşem üçlünün magazin yorumları zaman zaman sert bulunsa da genel olarak ilgiyle takip edildi. Özellikle de gizli kalmış olayları gün yüzüne çıkarmak için çırpınan ekip, son günlerde son derece etkileyici programlara imza attı.

Seren Serengil Sosyal Medya Hesabında Yeni Bir Bomba Patlattı!

blank

Bugün yeni bir bomba de Seren Serengil’den geldi; ünlü yorumcu yarınki programda bir banka ve sigorta şirketinin birlikte yaptığı usulsüzlükleri açıklayacağını bildiren bir mesajı sosyal medya hesabında paylaştı. Bakalım Seren Serengil’in yarınki bombası ne olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz