Ayrılık İddialarıyla Gündeme Gelen Şeyma Subaşı’ya Bir Darbe de Acun Ilıcalı’dan: “Örnek Al!”

Aleyna

Haberler

28 Ekim 2021

Ayrılık İddialarıyla Gündeme Gelen Şeyma Subaşı’ya Bir Darbe de Acun Ilıcalı’dan: “Örnek Al!”

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı son paylaşımıyla adeta dudak uçuklattı. Eski eşi Şeyma Subaşı’ya öyle bir taş attı ki, görenlerin ağzı açık kaldı!

Acun Ilıcalı Bu Yolculuğa Muhabir Olarak Başladı!

Acun Ilıcalı, ilk olarak spor muhabiri olarak karşımıza çıkmıştı. Medya sektörüne atılmadan hemen önce ticaretle uğraşan ve olumsuz sonuçlar alan Ilıcalı, ardından muhabirliğe atıldı. Bir süre spor muhabiri olarak izlediğimiz ünlü sunucu, ardından Televole adlı program içerisinde Dünya’nın farklı yerlerini gezip kültürlerini tanıttığı bir kısım ile ekranlara geldi.

blank

Acun Ilıcalı’nın sunduğu bu kısım öyle beğenildi ki, kanal Acun’a bir program yapması için teklif götürdü. Teklifi kabul eden Acun Ilıcalı, parmak arası terlikleriyle Dünya’yı gezdiği “Acun Firarda” adlı programla uzun yıllar ekranlardaki yerini korudu.

Medya Patronluğu Hem Kariyeri Hem de Aşk Hayatını Etkiledi!

blank

Ardından bir yapım şirketi kurarak özellikle yurt dışında yayınlanan yarışmaların formatlarını Türkiye’ye getiren ve uyarlayan Acun Ilıcalı, bu işten bir hayli para kazandı. Fear Factor, Var mısın Yok musun?, Survivor, Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye gibi yarışmalar, reyting listelerinde her daim üst sıralarda yer aldı.

blank

Var mısın Yok musun? yarışmasının ekranlara geldiği dönemlerde, Acun Ilıcalı ile programa yarışmacı olarak katılan Şeyma Subaşı’nın yakınlığı bir hayli dikkat çekmişti. Yarışma bittikten sonra sevgili olduklarını açıklayan çift, neredeyse 7 yıl birlikte yaşadı.

Evlilik Aşkı Çabuk Öldürdü!

blank

Kızları Melisa’yı kucaklarına aldıktan çok sonra evlenmeye karar veren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, evlenmelerinden 1 yıl sonra şok eden bir kararla ayrıldı. Gerekçe olarak ise Acun Ilıcalı’nın işkolik olmasının yanı sıra, Şeyma Subaşı’nın sosyal medya paylaşımları gösterildi.

blank

Bu evlilik bittikten sonra Şeyma Subaşı, aşkı yeniden Mısırlı iş adamı Mohammed Al Saloussi’de, namıdiğer Meedo’da buldu. Pandemi sürecinde okulların kapalı olmasını fırsat bilerek zamanlarının çoğunu sevgilisi Meedo ile Ibiza’da geçiren Şeyma Subaşı, bu kış kızının eğitimine devam edebilmesi için Türkiye’ye döndü.

Doğum Günü Paylaşımı İşleri Karıştırdı!

Acun Ilıcalı da eski eşinin kızı ile birlikte İstanbul’a dönmesini fırsat bilerek kızı Melisa ile daha sık vakit geçirmeye başladı. Dün Melisa’nın doğum günü için kızı ve eski eşi ile birlikte kutlamaya katılan Acun Ilıcalı, kızı ile birlikte çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Fotoğrafa “Canım kızım ne güzel huylu, ne tatlı oldun, ne çabuk büyüdün. Hep böyle kal.. Ablalarını örnek al :))” notunu ekleyince işler karıştı. Ilıcalı’nın bu paylaşımı Şeyma Subaşı’ya taş olarak değerlendirilirken, Şubaşı’dan konuya dair bir yorum ya da paylaşım gelmedi. Bakalım bu paylaşım eski eşler arasında bir savaşa neden olacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz