Mehmet Bir Cihan Fatihi 3. Bölüm Fragmanı – 3 Nisan Salı

admin

Kanal D

30 Mart 2018

Mehmet Bir Cihan Fatihi 3. Bölüm Fragmanı – 3 Nisan Salı

Kanal D’nin en yeni dizisi Mehmet Bir Cihan Fatihi’nden yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Uzun süredir beklenen dizi Mehmet Bir Cihan Fatihi ilk bölümlerinin yayınlanmasının ardından dizi severler yeni gelişmeleri heyecanla bekliyor. Mehmet Bir Cihan Fatihi’nin ekranlara gelen 3. Bölüm fragmanında; Sultan Mehmed’in odasında fetih için planlar yaptığı görülüyor. Odasında fethin nasıl yapılacağını düşünürken ona Muslihuddin eşlik ediyor. Masada onlarca proje üzerinden araştırma yaparken Muslihuddin’in şüpheleri dile geliyor. Muslihuddin af buyurarak Sultan Mehmed’e ” 28 kez fethedilme girişiminde bulunulmuş fakat başarılamamış olan Konstantinniye 29. da fethedilmeye nasip midir” diye soruyor. Sultan Mehmed ise ” 29. da bu iş bitecek inşallah” diyor.

Ardından gemi inşasını kontrole gidiyor. Burada gemi yapımcısının itirazlarına ” imkanın sınırını anlamak için imkansızı denemek gerek” diyor. Bunun üzerine çalışmalar yeniden gözden geçiriliyor. Çandarlı Halil Paşa’nın kızı Melike Sultan ise Eleni ile büyük bir rekabet içindedir. Eleni’nin sürekli Sultan Mehmed’in yanında olmasından rahatsızlık duyduğu için babasına veryansında bulunuyor. Mehmed ise Eleni’yi yanında tutmaya devam ediyor. Eleni hala Sultan Mehmed’i sultanı olarak kabul etmediği için ; ” bana Sultan Mehmed demen için Roma imparatoru mu olmama gerekir” diyor. Leyla Hatun ise büyük bir sır saklıyor. Bu sır açığa çıkarsa büyük bir tehlike içine girecek. Delibaş ve Sultan Mehmed ise  fethin ilk kıvılcımlarını yayıyorlar.

Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinin 3. Bölümü 3 Nisan Salı günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz