Mevzular Açık Mikrofon’la Siyasetin Nabzını Tutan Ünlü Fenomen Oğuzhan Uğur Kime Oy Verdiğini Açıkladı!

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2023

Mevzular Açık Mikrofon’la Siyasetin Nabzını Tutan Ünlü Fenomen Oğuzhan Uğur Kime Oy Verdiğini Açıkladı!

Son dönemde gündemi bir hayli meşgul eden isimlerden biri de Oğuzhan Uğur. Geçmişte şarkıcılık yapan Oğuzhan Uğur, son yıllarda sosyal medyada bir hayli etkin. Özellikle de siyasi isimleri konuk ettiği Mevzular Açık Mikrofon programıyla büyük kitlelere ulaşmayı başardı. Her görüşten siyasi ismi programında ağırlayan Oğuzhan Uğur’un kime oy verdiği merak ediliyordu. Twitter’dan kendisine laf söyleyen bir takipçisinin tweetine yanıt veren ünlü fenomen, 13 Mayıs’ta oyunu ATA ittifakının Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’a verdiğini açıkladı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nu Mevzular Açık Mikrofon’a Davet Etti!

Bildiğiniz gibi 13. Dönem Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk ayağı 13 Mayıs Pazar günü tamamlandı, adaylar arasından %50’yi geçen olmadığı için 28 Mayıs’ta ikinci turun yapılmasına karar verildi. Bu süre içinde ise siyasi liderler özellikle de kararsızları ikna etmeye çalışacak gibi duruyor. Oğuzhan Uğur da Mevzular Açık Mikrofon’a Kemal Kılıçdaroğlu’nu davet ettiğini Twitter’dan duyurdu; “Sn. @kilicdarogluk nu arayıp söyleyebilirdim bunu ama buraya yazmayı daha uygun buldum. Kemal bey, gençler sizi Mevzular Açık Mikrofona bekliyor. Uzun zamandır bekliyorlar, fakat seçimin ikinci tura kalmasıyla bu beklenti telefonlarımızı kilitleyecek boyuta ulaştı. Seçim gecesi yaşandığı söylenen veri krizini, anketleri sormak, ikinci tur için yapılacak net söylemleri duymak istiyorlar. Bu sebeple sizi tekrar davet ediyoruz. Kimileri programımıza katılan gençleri “Babala kitlesi” diye başlıklandırıp, liderlerinin yanlış cevaplarını ya da kötü performanslarını örtmeye çalışsa da, Mevzular Açık Mikrofon bugüne kadar memleketin her köşesinden birçok farklı partiye gönül vermiş, cebine para sokuşturulmamış, eline soru verilmemiş başlığını kendi koymuş 7200 genç ağırladı . Gördüğünüz yüzler, duyduğunuz sorular, birilerinin değil, memleketimizin gençlerine aitti. Gerçek sorular duymak, ve hatta belki de gençlerden fikir almak için… Buyurmaz mısınız?”

blank

Oğuzhan Uğur’un bu teklifine Kılıçdaroğlu’ndan “Tamam” yanıtı geldi. İlerleyen günlerde Kemal Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur’un Mevzular Açık Mikrofon programına katılacak.

Oyunu Sinan Oğan’a Vermiş!

blank

Her görüşten siyasi ismi programında ağırlayan Oğuzhan Uğur’un kime oy verdiği merak ediliyordu. Twitter’dan kendisine laf söyleyen bir takipçisinin tweetine yanıt veren ünlü fenomen, 13 Mayıs’ta oyunu ATA ittifakının Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’a verdiğini açıkladı. Takipçisinin; “Cakma kurtarici seni, akilnca devleti yetersiz gösterip kendinizi öne surdunuz, ulan akilli olsaniz zaten keMAL’in arkasina takilmazssin. Guya hepinizi okumuş yalamiş yutmuş entelektuelsiniz, aranizda ba§ka kimse kalmadimi’ki temsilciniz olarak bu MAL’i surdunuz öne” tweeti üzerine; “Ben Oğan’a oy verdim oğlum, ne saçmalıyorsun sen acaba” yanıtını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz