Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’lu Aile’ye Büyük Şok, Yalı Çapkını Reytinglerde Ezdi Geçti!

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2023

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’lu Aile’ye Büyük Şok, Yalı Çapkını Reytinglerde Ezdi Geçti!

Bu sezon ekranlarda pek çok iddialı dizi görüyoruz. O dizilerden en çok dikkat çekenleri arasında Yalı Çapkını ve Aile yer alıyor. Özellikle de Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı Aile dizisi her hafta bizlere görsel şölen yaratmaya devam ediyor. Ancak bu hafta Alie dizisi büyük bir şok yaşadı. Yalı Çapkını geçtiğimiz hafta “Cumhurbaşkanı Ortak Yayını” nedeniyle 32. bölümünü yayınlanmamıştı. Bu nedenle, Yalı Çapkını’nın 32. bölümü dün akşam ekranlara geldi ancak Yalı Çapkını kendi gününde olmamasına rağmen reytinglerde zirveyi gördü. Kendi günününde yayınlanan Aile dizisi ise Yalı Çapkını’nın gerisinde kalarak zirveyi kaptırdı! 

Aile ve Yalı Çapkını Karşı Karşıya Geldi!

Bu dizi sezonunda pek çok yeni başlayan proje ekranları yakıp yıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezondan devam eden dizilerin yanında Yalı Çapkını ve Aile gibi daha yeni başlayan diziler olduğunu da görüyoruz. Bu yeni diziler reyting savaşında zirvelere oynuyor. Aslında bu yılın en konuşulan yapımları aynı gün yayınlanmadıkları için hangisinin daha çok sevildiğini bilemiyoruz ancak dün akşam bir ilk yaşandı ve normalde farklı günlerde ekrana gelen iki sevilen dizi birbiri ile karşılaşmak zorunda kaldı.

blank

O iki dizi ise Star TV ekranlarında boy gösteren Yalı Çapkını! Tayınlandığı günlerde reyting rekorları kırmaya devam eden ve seyircileri ekran başına kilitlemeyi başaran Yalı Çapkını’nda Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in uyumu hepimizi mest ediyor. Diğer tarafta ise Türkiye’nin en güzel ve en yakışıklı oyuncularını seyrederken kendimizden geçiyoruz. Evet Aile dizisinde de Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yakışıklılığına hayran oluyoruz. Normalde farklı günlerde ekrana gelen bu iki reyting makinesi dizi dün ilk kez karşı karşıya geldi ve kazanan Yalı Çapkını oldu!

Yalı Çapkını Reytinglerde Birinci Oldu!

blank

Yalı Çapkını’nın 32. bölümü geçtiğimiz hafta “Cumhurbaşkanı Ortak Yayını” nedeniyle ekrana gelememişti. Dizinin seyircileri bu duruma isyan edince yapımcılar çareyi, aynı hafta içinde iki bölüm yayınlayarak izleyicileri sakinleştirmeye çalıştılar. Bu nedenle, Yalı Çapkını’nın 32. bölümü dün akşam ekranlara geldi ancak Yalı Çapkını kendi gününde olmamasına rağmen reytinglerde zirveyi gördü. Kendi günününde yayınlanan Aile dizisi ise Yalı Çapkını’nın gerisinde kalarak zirveyi kaptırdı! 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz