Müge Anlı Bu Sefer Sert Yaptı ve Başardı! Dün Yayından Kovduğu Kişinin İstismarcı Oğlu Tutuklandı

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

Müge Anlı Bu Sefer Sert Yaptı ve Başardı! Dün Yayından Kovduğu Kişinin İstismarcı Oğlu Tutuklandı

Müge Anlı dün sunuculuğunu yapmış olduğu Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı’nda oldukça öfkeli anlar geçirmişti. Hatta öyle sinirlendi ki dayanamayıp istismarda bulunan 27 yaşındaki Sergen Uysal’ın annesi Güler Uysal’ı yayından atmıştı. Bugünse güzel sunucunun yüzünü güldüren gelişmeler oldu.

İstismarcı Sergen Uysal Yakalandı

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında dün gündeme bomba gibi düşen bir olay yaşanmıştı. 27 yaşındaki Sergen Uysal’ın 13 yaşındaki Sıla isimli bir kız çocuğuna istismarda bulunduğu ortaya çıktı. Hatta canlı program esnasında kuzenini alıkoymak ve 13 yaşındayken istismarda bulunmak suçlarından gözaltına alındı. İstismarcı Sergen Uysal savcılık karşısında ifade verirken Sıla da pedagoglar eşliğinde ifade verdi. Sıla ailesine gitmek istemediği için çocuk esirgeme kurumuna gönderildi.

Dünkü Programda Müge Anlı’yı Sinirlendiren Anlar

Dünkü Müge Anlı İle Tatlı Sert programı esnasında Sergen Uysal’ın annesi ben oğlumun arkasındayım, yanındayım dedikçe Müge Anlı daha çok sinirlenmeye başlamıştı. “Önce Sıla’nın ailesinden özür dilemelisin, oğlun bi başını eğsin” derken Sergen Uysal’ın annesi hala oğlunu savunmaya devam etti. Hal böyle olunca da Müge Anlı herkesin sabrının bir sınırı var diyerek Güler Uysal’ı yayından attı.  

Gözümüz Aydın

Küçük yaşta çocuğun istismarı ile hakim karşısına çıkan Sergen Uysal ise bugün tutuklandı ve Mersin E Tipi Kapalı Cezaevine götürüldü. Müge Anlı bu haberi gözümüz aydın diyerek paylaştı. Programda bulunan Avukat Rahmi Özkan ise Sergen Uysal’ın en az 17 sene hapis cezası alabileceğini düşünüyor. Bu arada Sergen Uysal’ın kardeşinin de kendisinden küçük bir kız çocuğuyla ilişkisinin olduğu söylendi.

Benim Güllerim Soldu Başkalarının Solmasın

blank

Sıla’nın annesi ise tüm bunlar hayal değil gerçek dedi. Benim güllerim soldu, başkalarının gülleri solmasın diyerek ağlayan acılı anne ekranda zor anlar yaşadı. Sıla’nın annesi, dayısı ve diğer akrabaları da Müge Anlı’ya yardımlarından dolayı çok teşekkür etti. Sıla’nın bulunmasından istismarcı Sergen Uysal’ın tutuklanmasına kadar tüm süreçlerde ailenin yanında olan sunucu bundan sonrasında da yardımcı olacağına söz verdi. Ayrıca tüm kadınlara da kaderinizi elinize alın tavsiyesinde bulundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz