Akıncı’nın Nergis’i Büşra Develi’den Kafa Karıştıran Yalan İtirafı

Aleyna

ATV

5 Mart 2021

Akıncı’nın Nergis’i Büşra Develi’den Kafa Karıştıran Yalan İtirafı

ATV’nin fenomen dizisi Akıncı’nın güzel yıldızı Büşra Develi, yaptığı açıklamalarla kafaları karıştırdı. İbrahim Selim’in Youtube’daki programına konuk olan ünlü oyuncunun itirafları sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

büşra develi-ibrahim selim-akıncı

ATV’nin sevilen dizisi Akıncı, ekranlarda fırtınalar estirmeye tam gaz devam ediyor. Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahin gibi başarılı oyuncuların olduğu dizinin hayranları gün geçtikçe büyüyor.

büşra develi-ibrahim selim-akıncı

Akıncı’nın güzeller güzeli Nergis’ine hayat veren Büşra Develi, ünlü yıldız İbrahim Selim’in Youtube’daki programına katıldı. Büşra Develi, İbrahim Selim ile Bu Gece’de yaptığı açıklamalarla izleyenleri şaşkına uğrattı.

“İyi Yalan Söylerim Ama Yalancı Değilim”

İbrahim Selim’in programında şok edici itiraflarda bulunan Büşra Develi, izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı. Durumu kurtarmak için çok iyi yalan söylediğini itiraf eden başarılı oyuncu, “Ama yalancının teki değilim” diye eklemeyi ihmal etmedi.

büşra develi-ibrahim selim-akıncı

Söylediği yalanlara örnekler veren başarılı oyuncu, telefonda biri çok uzatırsa telefonu uçak moduna aldığını söyledi. Daha sonra ise arayan kişiye geri dönüp “Şarjım bitti” diye yalan söylüyormuş.

büşra develi-ibrahim selim-akıncı

Güzel oyuncunun ufak yalanları ergenliğinde de varmış. Büşra Develi, yakın arkadaşının onların evinde kalmasını isteyince arkadaşının ailesini ikna etmek için yalan söylüyormuş. Arkadaşının babasını ikna etmek için ağlayan güzel oyuncu, “Anneme bir şey oldu, arkadaşıma ihtiyacım var” diye de ekliyormuş.

Oyunculuğa Merakı da Yalan ile Başlamış

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bülümü mezunu olan Develi’nin oyunculuğa merakı meğerse insanları kandırarak başlamış. Çocukken 900’lü hatların reklamını görüp arayan güzel oyuncu, o insanlarla sesini değiştirip rol yaparak konuşuyormuş.

büşra develi-ibrahim selim-akıncı

İncir Şarkısının Klibinden Akıncı’nın Başrolüne

Akıncı’daki başarılı performansıyla göz dolduran ünlü oyuncu, 1993 yılında İzmit’te doğdu. Enbe Orkestrası & İlyas Yalçıntaş’ın İncir şarkısının klibinde oynayan Develi, Tatlı Küçük Yalancılar’la asıl çıkışını yaptı.

büşra develi-ibrahim selim-akıncı

Sonrasında Tatlı İntikam’da Rüzgar’ı canlandıran Develi, Mu Tunç’un yönettiği Arada adlı filmin başrolünde yer almıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz