Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında İpler Gerildi

15 Ocak 2016
Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında İpler Gerildi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında cinayetlerin ardındaki sır perdeleri aralanmaya devam ediyor. Balıkesir’de 15 yaşında öldürülen Hasret Kımna cinayeti Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çözülüyor. Ekrem Ören’in Hasret’in katilinin Şendoğan olduğunu söylemesi ortalığı iyice karıştırdı. Siyah motorlu bir şüpheliyi arayan ve aile Müge Anlı programında yeni detayları paylaştı. Balıkesir’de meydana gelen bu vahşi cinayetin çözülmesi için Nafi Kımna bekliyor.

Program başladıktan kısa bir süre sonra Ekrem ile Nafi arasında tartışmalar yaşanmaya başlandı. Nafi ile Şendoğan arasındaki ipler ise iyice gerilmeye başladı. Müge Anlı programa müdahale ederek ‘Kavga etmeden güzel bir şekilde konuşacaksanız devam edelim.’ açıklamasını yaptı. Bu açıklamanın üzerinden çok geçmeden Müge Anlı programa reklam arası vermek zorunda kaldı.

Diğer yandan Hasret’in kız kardeşinin verdiği ifadelere göre Gökhan adlı bir kişiye kaçacağını söylediği ortaya çıktı. Stüdyoda yer alan Hasret’in üvey annesinin kardeşi Yalçın Oktan ise Hasret’i zengin bir adamın aradığını ve o adama kaçabildiğini belirtti.

Canlı yayına ismini vermeden katılan gizemli bir kişi ise Hasret’in İzmir’de bir pavyonda çalıştığını söyledi. Adıyaman’dan gelip Almanya’da bırakılan ve 22 yıldır göremedikleri kızları Janini’yi arayan Faik Başdoğan’da aynı program içerisinde kızı ile telefonda görüştü. Bir diğer kayıp olan Neslihan Özlü ise bulunarak ailesine teslim edildi.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz