Kiralık Aşk Dizisine Yeni Oyuncu

admin

Star TV

14 Ocak 2016

Kiralık Aşk Dizisine Yeni Oyuncu

Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk ve Nergis Kumbasar’ın yer aldığı ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk bütün hızı ile devam ediyor. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izleyenlerin beğenisini toplamayı başaran Kiralık Aşk dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile A/B Sosyo Ekonomik Statü araştırmalarında %8.36 reyting ve %21.43 izlenme payı alarak reyting sıralamalarında rekor kırmıştı.

Eğlenceli oyuncu kadrosu ve heyecanlı senaryosu ile her hafta izleyenleri kendisine bağlamayı başaran Kiralık Aşk dizisinde bu hafta yeni bir gelişme daha ortaya çıktı. Sürpriz bir ismin diziye dahil olması dizinin gidişatını daha da olumlu etkileyecek gibi gözüküyor. Yakışıklı oyuncu Murat Yağcı, uzun süren cast çalışmalarından sonra dizide yer alacağı kesinleşen oyuncu oldu.

200 kişilik katılımcılar arasından seçilen Murat Yağcı, Kiralık Aşk dizisinde Eymen adlı karakteri canlandıracak. Neriman, Sude, Sinan ve Defne gibi sevilen karakterlerin arasında yer alacak olan bu yeni karakter Eymen, paraya ihtiyacı olan bir karakter olarak diziye giriş yapacak.

Murat Yağcı Kimdir?

Murat Yağcı, 21 yaşında profesyonel bir basketbol oyuncusudur. Sakatlığı sebebiyle basketbola ara veren Murat Yağcı, Best Model yarışmasında Best Fotomodel olarak seçilmiştir. Yarışmadan sonra elde ettiği başarı ile birlikte modellik yapmaya başlayan ülü oyuncu İtalya’da modellik yapmaya devam etmektedir. Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümlerinde yetenekli ve yakışıklı oyuncuyu daha sık görmeye başlayacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz