Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölümünde Neler Yaşandı?

22 Ocak 2016
Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölümünde Neler Yaşandı?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan programda yine olaylı anlar yaşandı. Sivas Yıldızeli’nde ailesi ile birlikte yaşayan Mahmut ve Murat Çınar kardeşler İstanbul’da yaşayan kardeşlerini ziyaret etmek için geliyorlar.

Araştırmacı yönü ile beğeni toplayan Müge Anlı, İstanbul Okmeydanı’nda yaşayan ağabeylerinde yaşamaya devam eden Mahmut ve Çınar kardeşlerden 22 yaşındaki Otizm hastası Murat’ın kaybolması bu olayı da çözmek için kolları sıvadı.

22 Ekim Perşembe günü kaybolan Murat’ı arayan kardeşi Mahmut kardeşinin çevredeki esnaf tarafından Haliç bölgesinde görüldüğünü öğreniyor. Kendi çabaları ile kardeşine ulaşamayan Mahmut soluğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında alıyor.

Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Mahmut Çınar’ın anlattıklarını dinledikten sonra araştırmalarına başlayan Müge Anlı ve ekibi büyük bir başarıya imza atarak son bölümde Murat Çınar’ı ağabey Mahmut Çınar ile stüdyoda kavuşturdu.

Bu olayın tatlıya bağlanmasından sonra Gaziantep’te yaşayan 78 yaşındaki Ali Sönmez olayına geçiş yapıldı. 50 gün önce ortadan kaybolan Ali Sönmez’den haber alamadığını belirten İbrahim Sönmez, babasını bulabilmek için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. İncelemeler sonucunda Ali Sönmez’in son olarak hastaneden çıkarken görüldüğü ortaya çıktı. Bu olayın ayrıntılarını bir sonraki Müge Anlı ile Tatlı Sert programında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz