Sungurlar Dizisinin Yeni Evi Fox TV

admin

FOX

22 Ocak 2016

Sungurlar Dizisinin Yeni Evi Fox TV

Samanyolu TV ekranlarında yayınlandığı dönemlerde büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran Sungurlar dizisinin yeni kanalı Fox TV oldu. Samanyolu TV son olarak 14 Kasım gece saat 00:00’da Türksat’tan düşürülmüştü. Bu olayın ardından ise dizi yapımcıları yeni bir kanal arayışı içerisine girmişlerdi.

Samanyolu TV’nin yaşadığı bu olaydan sonra kısa bir süre ekranlara veda etmek zorunda kalan Sungurlar dizisi son olarak 39. bölümü ile ekranlara gelmişti.

Cumartesi günlerinin reyting rekorları kıran dizisi Sungurlar’ın yeni bölümleri artık Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Gelen yeni haberlere göre ise dizinin yeni bölüm çekimleri hız kesmeden devam ediyor ve yakın bir zaman içerisinde Sungurlar dizisi yeni kanalında yayınlanmaya başlayacak.

Sungurlar Dizisinin Konusu Nedir?

Ortadoğu’da yaşanan kavga ve Türkiye’yi bölme planları yapan terör örgütlerine karşı verilen zorlu mücadeleyi anlatan Sungurlar dizisi yeni sezonun en iddialı yapımları arasında yer alacak.

Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde Sungurlar’ın komutanı Serdar Yüzbaşı, Suriye’li bir örgüt tarafından hapishanede işkence altında tutulacak. İnfaz edilmek istenen komutana örgütün liderlerinden biri Türkiye için planladıkları kıyamet senaryosu görüntülerini izletmeye başlar. Serdar komutan izlediği görüntüler karşısında dehşete kapılacaktır.

Benzer Haberler

Omer 19 Ocak 2021

Guzelmis

Yorum Yaz