Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Canlı Yayında Gözaltı

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Canlı Yayında Gözaltı

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında internet üzerinden çocuklarını sattığı iddia edilen çift katılınca ortalık bir anda gerilmeye başladı.

Programın konukları arasında yer alan Emine Kızak (19) yeni dünyaya gelen çocuğunun kocası tarafından internet üzerinden satıldığını söyledi. Emine Kızak’ın kocası İsmail Kızak ise bu iddialara ‘Emine’ye söylemiştim. Bu işin artık geri dönüşü olamaz. Çocuğumuzu sattığımız zaman bir daha geri alamayız demiştim. Emine’de bu teklifimi kabul etmişti. Habersiz bir şekilde çocuğumu satmadım.’ dedi.

Reklam Arasında Emniyet Yetkilileri Çifti Gözaltına Aldı

Emine’nin kocası aynı zamanda eşinin tedaviye ihtiyacı olduğunu da söyledi. İsmail Kızak, ‘Emine’nin sürekli evden kaçmak gibi bir rahatsızlığı vardı. Onun peşinden koşmaktan artık yorulduğum için zaten boşanma davasını da açmıştım.’ dedi. Bu açıklamaların üzerine dayanamayan Müge Anlı ayağa kalkarak konuşmaya başladı ve sözlerine şu şekilde devam etti:

‘Bence ikinizin de ciddi bir tedaviye ihtiyacı var. 16 yaşındaki bir kızı evlendiren Emine’nin ailesinin de tedaviye ihtiyacı olabilir.’

2500 TL’ye bebeklerini sattıklarını söyleyen İsmail Kızak, ellerine geçen para ile borçlarını ödediklerini söyledi. Programa reklam arası geldiğinde Emniyet yetkilileri programdaki çifti alarak karakola götürdü.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz