Kısmetse Olur Programında Sürpriz İlan-ı Aşk

3 Mart 2016
Kısmetse Olur Programında Sürpriz İlan-ı Aşk

Seda Akgül tarafından sunulan yeni izdivaç programı Kısmetse Olur programında şok üstüne şok yaşanıyor. Programın ünlü aşıkları Ceyda ile Adnan’ın babaları yeni bölümde eve gelecekler. Geçtiğimiz bölümlerde ayrılan çiftin tekrar birlikte olması için çiftin ailesi devreye girecek.

Ceyda’nın babası eve geldiği an ‘Bugün kime fırça atacağım bilmiyorum ama birileri sözlerimden alınabilir.’ şeklinde bir açıklama yapıyor. Baba Ünal bey bu sözlerine ‘Çiftin arasında çok fazla sorun olduğunu duydum. Ceyda’yı kimin üzdüğünü anlamak için buraya geldim.’ şeklinde devam ediyor.

Adnan ve Ceyda son olarak Ceyda’nın eski erkek arkadaşı ile konuşmaları yüzünden birbirlerinden ayrılmışlardı. Ceyda’nın babası ise bu durumu bildiğini söyledikten sonra haberinin olmadığını söyleyerek akıllarda soru işaretleri bırakmıştı.

Diğer yandan Semih ile yakınlaşmaya çalışan Melis, Nur’a ‘Semih senin eşin değil baban da değil.’ şeklinde bir çıkış yapıyor. Nur ise bu çıkışa karşı ‘Ben Semih’i seviyorum kimseyi ilgilendirmez.’ şeklinde cevap veriyor.

Emre ve Hazal’ın arasındaki yakınlaşma ise tüm hızıyla yükselmeye devam ediyor. Emre’nin ‘Ben sana aşık oldum.’ açıklaması ise Hazal’ın mutluluktan uçmasına sebep oluyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz