Müge Anlı’nın Herkesten Sakladığı Kızı Lidya ve Olaylı Evliliğine Çok Şaşıracaksınız!

Tvyayinakisi.com

25 Ekim 2020

Müge Anlı’nın Herkesten Sakladığı Kızı Lidya ve Olaylı Evliliğine Çok Şaşıracaksınız!

Hafta içi her gün Müge Anlı İle Tatlı Sert programıyla ekranlara gelen Müge Anlı ülkemizdeki cinayetlere, aile problemlerine ışık tutuyor. Ailelerin özel hayatlarını irdeleyen, problemleri gözler önüne seren Müge Anlı’nın özel hayatı ise hepimizi merakını cezbediyor.

Müge Anlı şimdiye kadar sadece bir evlilik gerçekleştirmiş. Anlı 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evleniyor. Aslında bu evlilik oldukça olaylı bir şekilde başlıyor. Çünkü Müge Anlı ve Burhan Akdağ aşk yaşamaya başladığında Burhan Akdağ bir başkasıyla evli ve çocuğu var. 1993 yılında yasak aşka yenik düşen ikili nikah masasına oturuyor.

Tarihler 2008 yılını gösterdiğinde gazeteci çiftin evliliği oldukça olaylı bir şekilde son buluyor. Hatta Burhan Akdağ bu evlilik sonrası ‘Koynumdaki Yılan’ isimli bir kitap yazıyor.

Çiftin 2002 yılında ise Lidya isminde bir kızları dünyaya geliyor. Burhan Akdağ’ın iddasına göre velayeti alan Anlı kızlarını babasına göstermiyor.

Problemler hala devam ediyor olacak ki Burhan Akdağ kızının doğum gününü Instagram’dan böyle kutluyor

Hatta Akdağ Müge Anlı ile ilgili çok çarpıcı bir iddiada bulunuyor. Yorumsuz paylaşıyoruz

blank

Herkesten Sakladığı Kızı

Haberimizin başında da söylediğimiz gibi Lidya Müge Akdağ 2002 yılında dünyaya geliyor. Şu anda 18 yaşında genç bir kız.

blank

O da annesi gibi sosyal konulara duyarlı bir genç kız gibi görünüyor. Annesinin Tema Vakfı için başlattığı bir kampanyaya 100 adet fidan bağışladığı biliniyor.

blank

Bu yıl üniversite sınavına giren Lidya Akdağ üniversite eğitimi ile hayatına devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz