Murat Dalkılıç’ın Konserde Yaşadığı Talihsizliklere Çok Güleceksiniz! Üstelik Medyada İyi Geçmiş Gibi Yazdırmış!

Aleyna

Haberler

20 Kasım 2020

Murat Dalkılıç’ın Konserde Yaşadığı Talihsizliklere Çok Güleceksiniz! Üstelik Medyada İyi Geçmiş Gibi Yazdırmış!

Murat Dalkılıç yıllar önce başından geçen berbat bir konser anısını anlattı. Öte yandan bu berbat konseri telafi etmek için medyayı nasıl kullandığını da itiraf etti!

Murat Dalkılıç

Ünlü popçu Murat Dalkılıç, İbrahim Selim ile Bu Gece adlı YouTube şovuna konuk olduğunda pek çok itirafta bulundu. Ama hiçbiri “yalan haber” olayı kadar çarpıcı değil!

Sonu Hep Hüsran!

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç 5-6 yıl önce aranjör dostu Ozan Doğulu ile beraber Avrupa turnesine çıktı. Turne kapsamında çok önemli bir festivale katılma fırsatı da yakalayan Dalkılıç, “Her yerde haberler çıktı, ‘İlk kez bu kadar önemli bir yerde çıkacaklar, Türkiye’nin adını duyuracaklar’ diye” olayın boyutunu vurguladı. Ancak olay hiç de anlatıldığı gibi olmamış.

Dansçılar, kıyafetler ve şovlarla festivalin hakkını vermek isteyen Ozan Doğulu ve Murat Dalkılıç sıkı bir hazırlık sürecinden geçmiş. Şov kapsamında sahneye asansörle çıkan Dalkılıç, sahneye çıktığında sadece 20 kişi olduğunu görmüş! “Biraz önce 7000 kişi vardı. Ne zaman dağıldınız, kimden nasıl kaçıyorsunuz” diyen Dalkılıç stüdyoyu kahkahaya boğdu.

Kimsenin Ruhu Duymadı!

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç ve Ozan Doğulu’nun hüsranla biten “Avrupa fethi”nden pek kimsenin haberi olmadı. Çünkü ikili Türkiye’ye döner dönmez, “İnanılmaz bir festival performansı” diye haberler yaptırmış!

Düğün Salonunda Konser!

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç’ın tek hüsranı bu değil! Çok büyük heveslerle ABD turnesine çıkan Dalkılıç, Washington DC’de bir düğün salonunda konser vermek zorunda kalmış. “Amerika’da bir düğün salonu olabileceği hiç aklıma gelmemişti” diyen Dalkılıç, dinlemeye gelen az sayıdaki hayranına da şarkı söylemek yerine hayat hikayesini anlatmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz