No: 309 13. Bölüm Fragmanı Nihayet Yayınlandı

admin

FOX

1 Eylül 2016

No: 309 13. Bölüm Fragmanı Nihayet Yayınlandı

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden No: 309 dizisi her hafta yeni bölümleri ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Hayranlarının büyük bir heyecan ile beklediği No: 309 yeni bölümünde sürpriz olaylar yaşanacak.

Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenen No: 309 dizisinin başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı bulunuyor. Dizinin yönetmenliği ise Hasan Tolga Pulat tarafından üstleniyor.

Dizinin yeni bölümünde İsmet babaanne büyük bir organizasyon yaparak kına ve gelin hamamının gerçekleşmesi için kolları sıvayacak. Lale’nin çeyizi ise Onur’ların evine doğru yerleşmek üzere yola çıkmıştır.

Düğüne sayılı günler kala iki aile de büyük bir heyecan içerisine girmiştir. Pelinsu ve Betül ise boş durmaktan sıkılmıştır. Düğüne engel olabilmek içi Lale ve Onur’un arasını bozmak isteyen ikili ilginç planlarını devreye sokacaktır.

Dizinin yeni bölümünde Lale’nin annesi için ayarladığı randevunun mekanı ise oldukça manidar olacaktır. Birbirlerini tanımayan Lale ve Onur ikilisi yanlış anlaşılmalardan sonra aynı masaya oturmak zorunda kalırlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz