Gülümse Yeter 8. Bölüm Fragmanında Sürpriz Sahneler!

admin

Show TV

1 Eylül 2016

Gülümse Yeter 8. Bölüm Fragmanında Sürpriz Sahneler!

Gülümse Yeter dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer almaya başlayan Gülümse Yeter, son bölümü ile de herkesi ekranları başına kilitlemişti. Yasemin’in Sarp’a olan duygularını itiraf etmesi Gül ve Kemal arasındaki iplerin gerilmesine yol açıyordu.

Sokak ortasında bir anda Sarp’ı öpmeye başlayan Yasemin, artık duygularını karşı tarafa açık bir şekilde belli etmiştir. Bu olaydan sonra neye uğradığını şaşıran Sarp’ın hisleri artık tamamen birbirine girmeye başlamıştır. Sarp’ın tekrar çalışması için ikna etmeye çalışan Cem ise bu durumu fırsat bilmektedir.

Seçil tarafından gerçeklerle yüzleştirilen Gül, hastanede yeni bir sürpriz ile daha karşılaşır. Kemal’in kendisini affettirme çabaları ise Gül’ün işini bir hayli zorlaştıracaktır. Ayten’in yaptığı grevin devam etmesi ise Nermin’in başının belaya girmesine sebep olur.

Evde karşılaştıkları sürpriz misafir ile şok olan Özdemir’ler ise yeni bir maceranın içerisinde kendisini bulur. Macera içerisinde Lütfü için yeni bir umut ışığı da yanmaya başlayacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz