Nolur Ayrılalım Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Nolur Ayrılalım Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Nolur Ayrılalım adlı dizi Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Nolur Ayrılalım dizisinin 1. bölümüne ait olan fragman ise şimdiden yayınlanmış durumda. Yakın zamanda ekranlara geleceği söylenen dizinin oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi ise oldukça ilgi çekici gözüküyor.

Birlikte olduktan sonra ayrıldığı her kızın hayatının aşkıyla evlendiğine inanan modern bir Telli Baba ve onu televizyon şovuna dönüştürmeye uğraşan Turgay’ın hikayesini anlatacak olan dizide Nilay Duru’nun canlandırdığı Azize karakteri de yer alacak. İki erkek arasında hayatının aşkını bulmaya çalışan Azize’nin yaşayacağı olaylar izleyenleri ekranlara kilitlemeye yetecek.

Osman Sınav tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin yönetmenliğini ise Yusuf Ömer Sınav üstlenecek. Nolur Ayrılalım dizisinin başrollerinde Gürgen Öz, Nilay Duru, Aras Aydın ve Nilperi Şahinkaya gibi sevilen oyuncular yer alacak.

Telli Baba ve Turgay’In ilginç hikayelerinin anlatılacağı dizinin yaz sezonu dizisi olarak yayına başlatılacağı ancak reyting sonuçlarında başarı elde ederse kış aylarında da devam edeceği söyleniyor. Dizinin önümüzdeki hafta Fox TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz