Ünlü Oyuncu Çağatay Ulusoy Unutuluyor mu?

1 Temmuz 2016
Ünlü Oyuncu Çağatay Ulusoy Unutuluyor mu?

Çağatay Ulusoy'un hayranları 23 Eylül tarihinde 26 yaşına girecek olan oyuncunun doğum günü için harekete geçtiler. Son günlerde moda haline gelen hayranların kitap çıkartma furyasına ünlü oyuncunun hayranları da giriş yapmaya hazırlanıyor.

Oyuncunun doğum günü hediyesi için kalem kağıdı ellerine alan hayranları destek vermek amaçlı olarak Ulusoy'un ‘Medcezir’ adlı dizideki oyuncu arkadaşlarına da ulaşmaya çalışıyorlar. Hayranların amacı ise oyuncu hakkındaki arkadaşlarının düşüncelerini ve duygularını kalem kağıda dökmelerini istemeleri

Hayranları Arkadaşlarına Ulaşmaya Çalışıyor

Fakat işin garip kısmı oyuncunun arkadaşları hayranlarından gelen bu isteklere karşı cevap bile vermiyorlar. Ulusoy'un eski rol arkadaşlarının bu tür bir davranış sergilemesi ise oyuncunun unutulduğu ve arkadaşları tarafından da artık hatırlanmadığı haberlerinin ortaya çıkmasına yol açtı.

26 yaşına giriş yapacak olan genç ve başarılı oyuncunun ilerleyen dönemlerde hangi dizi projelerinde yer alacağı da ayrı bir merak konusu olmuş durumda. Gelen bilgilere göre ünlü oyuncu yaz sezonu sona erdikten sonra yeni dizi projeleri ile karşımıza çıkmaya devam edecek. Kısa bir tatilin ardından gelen teklifleri değerlendireceğini belirten Ulusoy, bu kez farklı türde bir konuya sahip olan dizide yer almak istediğini de belirtti.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz