Nur Topu Gibi Bir “Arkadaşımın Aşkısın” Vakası Daha: Uraz Kaygılaroğlu – Berrak Tüzünataç İlişkisi

Fatih Er

Haberler

19 Mart 2021

Nur Topu Gibi Bir “Arkadaşımın Aşkısın” Vakası Daha: Uraz Kaygılaroğlu – Berrak Tüzünataç İlişkisi

Sefirin Kızı dizisinden ayrılarak TV macerasına kısa bir ara veren Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç arasındaki aşk iddiaları son haftalarda gündemi çok fazla meşgul etmişti. İkili hakkında sürpriz bir iddia daha ortaya atıldı. Meğer Berrak-Uraz çiftimiz “arkadaşımın aşkısın” vakası yaşamışlar. İlişkideki Ali Yörenç detayı herkesi şaşırttı.

berrak tüzünataç uraz kaygılaroğlu

Mynet’in haberine göre, oyuncu Berrak Tüzünataç’ın kısa süre önce ayrıldığı sevgilisi Ali Yörenç ve Uraz Kaygılaroğlu ile ilgili şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı. Kaygılaroğlu ve Yörenç’in arkadaş olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz haftalarda ilk olarak Habertürk’ün duyurduğu Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzüntaç’ın aşk dedikodusu, ünlü oyuncu tarafından doğrulanmıştı. Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Aşıklar, önceki akşam Arnavutköy’deki bir balıkçıda görüntülendi. Uzun süre mekanda kalan ikilinin samimi görüntüleri ve aşk dolu bakışları dikkatlerden kaçmadı.

Meğer Arkadaşlarmış!

Berrak Tüzünataç’ın kısa süre önce ayrıldığı sevgilisi Ali Yörenç ve Uraz Kaygılaroğlu ile ilgili şaşırtan bir gerçek de ortaya çıktı. Yörenç ile Kaygılaroğlu’nun geçtiğimiz aylarda “Street Fighter” oynarken çekilen görüntüleri paylaşıldı.

uraz kaygılaroğlu ali yörenç berrak tüzünataç

Berrak Tüzünataç ile Yörenç, şubat ayında sosyal medya hesaplarından birbirlerini silerek, ayrıldıklarını ilan etmişlerdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz