Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün’ün Ruh Hali Çok Çalkantılı: “Beynim anlamadığım bir dil konuşuyor”

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün’ün Ruh Hali Çok Çalkantılı: “Beynim anlamadığım bir dil konuşuyor”

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, Instagram paylaşımlarıyla hayranlarının gönlünü fethetmeye devam ediyor. Son olarak, ruh halinin ne kadar karmaşık olduğunu anlatan bir paylaşım yaptı!

Tuba Büyüküstün

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, 2017’de Kıvanç Tatlıtuğ’la başrollerini paylaştığı “Cesur ve Güzel” ile yaşadığı hüsranın ardından setlerden uzak kalmıştı. Uzun süre, eskisi gibi güzel ve özenli projeler olmadığı için setlere dönmek istemediğini söylemişti. Üzerine pandemi de gelince, set koşulları konusundaki endişesi büyüdü. Bu yüzden, onu sadece konuk oyuncu olarak “Rise of Empires: Ottoman” ve “Menajerimi Ara”da izleyebilmiştik.

Tuba Büyüküstün

Ama bu süreçte güzel bir şey de oldu. Yıllardır internete ve sosyal medyaya biraz mesafeli duran Tuba Büyüküstün, her gün Instagram’dan videolar paylaşmaya ve YouTube canlı yayınları yapmaya başladı! Sonra da “Sefirin Kızı” dizisine dahil oldu ve bunlara set paylaşımları da eklendi.

TikTok’a Bile Göz Kırptı

Tuba Büyüküstün, aylardır güne kahve içtiği story’lerle başlıyor. “Sefirin Kızı” çekimleri nedeniyle bu rutin biraz değişti! Dünkü kahve story’si akşam saatlerinde set karavanından geldi. Hem de meşhur bir TikTok şarkısı eşliğinde!

Daha sonra resim sanatına olan yeteneği ve hayranlığıyla bilinen oyuncu, meşhur tablolar paylaşarak takipçilerine iyi geceler diledi. Bu sabah da kafaları karıştıran yeni bir paylaşım geldi!

İç Ses Göndermesi

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, ünlü şarkıcı Robbie Williams’ın meşhur şarkısı “Feel”in bir kısmını paylaştı. Paylaştığı sözler ise, “My head speaks a language I don’t understand” (Beynim anlamadığım bir dil konuşuyor) sözleriydi!

Sözleri “Gerçekten de öyle” diyen ve gülümseyerek paylaşan Tuba Büyüküstün, takipçilerinin kafasını karıştırdı. Her zaman kendini dinlemenin ve tanımanın önemini anlatan oyuncu, yine bu konuya dikkat çekti. Ya da hepimizin karmakarışık olan ruh haline ayna tuttu da diyebiliriz!

Kalemi oldukça güçlü olan Tuba Büyüküstün, son dönemde kendini ve hayatı anlama konusunda pek çok şey paylaştı. Çok sevilen “Kağıt bebek” paylaşımı da bunlardan biriydi. Bir ara dergilere de yazı gönderen Tuba Büyüküstün, belki öyküler yazmaya başlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz