O Hayat Benim 78. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

O Hayat Benim 78. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Pazar akşamlarının heyecan dolu dizisi O Hayat Benim’in 78. bölüm fragmanı çıktı. Dizinin yeni bölümünde heyecan dolu sahneler kaldığı yerden devam edecek.

Bir çocuğun hayatından daha ne önemli bir şey olmadığını anlayan Ateş, Doruk’u sonsuza kadar kaybedeceği korkusu ile dağılmıştır. İsmail ise bu acı gerçekler ile yüzleşmek zorundadır. Doruk’un başına gelecek olanların ardında karanlık kişilikler yer almaktadır.

Mehmet Emir iyileşirken, Kenan tekrar ortaya çıkmaya başlar. Atahan Ailesi geçmiş günahları ile yüzleşmek için kendilerini ortaya koyarlar. Mehmet Emir, Kenan’ın tekrar hayatına girmesine karşı aşırı tepkili olmaya başlar. Artık Kenan’ın yapabileceği kötülükleri tekrar hatırlayacaktır. Hülya’nın bu kötülükleri sezebilmesi ise kolay olmaz. Efsun ile Arda’nın derhal boşanmasını isteyen Hülya, Kenan’ı bekleyecektir.

Doruk’un sonunun ne olacağını öğrenebileceğiniz yeni bölümde Ateş, Bahar ve Arzu’nun kötü sürprizlere doğru ilerleyişini de izleyebileceksiniz.

O Hayat Benim dizisinin son bölümünde Efsun ve Sultan artık Kenan’ın kontrolü altına girmişti. Sultan ise Efsun’u koruyabilmek için büyük bir çaba gösteriyordu. Kenan’ın yıllar sonra ortaya çıkması ve Atahanların hayatına tekrar girmesi geçmiş yıllarda Hülya ile aralarında geçenlerden dolayı herkesi derin bir tedirginliğe sürüklemişti. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz