O Hayat Benim 91. Bölümde Kamera Tuzağı

admin

FOX

23 Nisan 2016

O Hayat Benim 91. Bölümde Kamera Tuzağı

O Hayat Benim dizisinin yeni bölümünde yine heyecan dolu sahneler ekranlara gelecek. Reyting rekorları kırmaya devam eden O Hayat Benim dizisinin 91. bölüm fragmanı ortaya çıktı. 16 Şubat 2014 tarihinde Fox TV kanalında yayın hayatına başlayan Türk dizisi O Hayat Benim’in yönetmenliğini ilk 30 bölüme kadar Hülya Bilban üstleniyordu. 31. Bölümden sonra ise dizinin yönetmenliğini Hamdi Alkan üstlenmeye başladı.

Başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem’in yer aldığı O Hayat Benim dizisinin yeni bölümü saat 20:00’da Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümde Ateş’in Eyüp’ün intihar olayını öğrenmesi ve intihar mektubunu ele geçirmesi ilginç olayların yaşanmasına sahne olacak.

Efsun ile Zeynep Arasında İpler Geriliyor

Kenan bütün numaralar ile intihar olayının ardında kendisinin olmadığını ispatlamaya çalışacak. Ancak Ateş’in durdurulması artık imkansıza yakındır. Ganimet’in gidişi de Zeynep’in mankenlik yapmaya daha fazla heves etmesine yol açar. Efsun ise işinden para kazanmaya başlarken, Zeynep’in aniden yeni bir iş için çekip gitmesine izin vermeyecektir.

Reklam kampanyalarına Zeynep’i davet etmeye devam eden Efsun, aniden gelen bir iş teklifi ile hayatının dönüm noktasını yaşamak üzeredir. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz