O Ses Türkiye’de En Çok Dikkat Çeken Kişi Ayça Çağla Altunkaya’ydı! İşte Acun Ilıcalı ve Sevgilisi…

Aleyna

Haberler

1 Ocak 2021

O Ses Türkiye’de En Çok Dikkat Çeken Kişi Ayça Çağla Altunkaya’ydı! İşte Acun Ilıcalı ve Sevgilisi…

Dün gece yayınlanan “O Ses Türkiye”nin yılbaşı özel yayını yine ünlüler geçidine sahne oldu. Ama en çok dikkat çeken kişi Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ydı!

Birkaç senedir yılbaşı akşamlarının en büyük eğlencesi “O Ses Türkiye” yarışması oldu. Birbirinden ünlü isimlerin söylediği şarkılar ve hazırladıkları şovlarla izleyenlerin kalbini fethettiği program dün yine ünlüler geçidi gibiydi.

O Ses Türkiye

Jüri koltuğuna yıllar sonra geri dönen Ebru Gündeş’in takımı da şampiyon oldu. Şampiyon takımın üyeleri İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Cemal Can Cansever ve Kerem Bürsin’di. Tam 21 ünlü ismin konuk olduğu gecede asıl dikkat çeken kişi hiç beklenmedik bir isimdi!

Kamera Sık Sık Onu Çekti!

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı

Bu dikkat çeken isim Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ydı. Sevgilisi Acun Ilıcalı’ya olan desteğini esirgemeyen Altunkaya yine programa konuk oldu ve kamera sık sık onu gösterdi!

Ünlü oyuncu Serhat Kılıç, Eminem’in efsane şarkısı “Lose Yourself”le izleyicileri coştururken Altunkaya da coştu. Altunkaya’nın coşkulu anları izleyicinin de gözünden kaçmadı! Bu durum sosyal medyada pek çok kişi tarafından dile getirildi. Bu yorumlardan en çok dillendirilen de tabi ki Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ve Ayça Çağla Altunkaya arasındaki benzerlikti!

Şeyma Subaşı ve Ayça Çağla Altunkaya

İkili fiziken birbirine benzese de karakter olarak çok farklı oldukları Acun Ilıcalı’nın yakın çevresi tarafından sık sık anlatılıyor.

Acun Ilıcalı’dan İlan-ı Aşk!

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı

Ayça Çağla Altunkaya, Acun Ilıcalı’yla ilişkileri yeni yeni duyulmuşken de “O Ses Türkiye”nin yılbaşı yayınına konuk olmuştu. 2020 yılına girilirken yayınlanan programda da kamera sık sık Altunkaya’yı çekmişti. Bu durum, “Acun Ilıcalı ona aşkını ilan ediyor” olarak yorumlanmıştı!

Yaş farkı nedeniyle çok eleştiri alan ve gözlerden uzak kalmaya çalışan çift, tüm eleştirilere göğüs gererek uzun bir zamanı devirdi. Umarız, bu mutlulukları uzun süre devam eder!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz