Çağla Şıkel YouTube’a Dönüyor! “Özgürleşme” Serüvenini Anlatmak İçin de Hepimizi Dans Etmeye Çağırıyor

Dilek Yeğin

Haberler

1 Ocak 2021

Çağla Şıkel YouTube’a Dönüyor! “Özgürleşme” Serüvenini Anlatmak İçin de Hepimizi Dans Etmeye Çağırıyor

Ünlü sunucu ve manken Çağla Şıkel, yeni yılda YouTube kanalına tam gaz devam ediyor. Hem de “zihinden özgürleşme” serüvenini anlatmak için!

Ünlü sunucu, manken ve -zaman zaman da- oyuncu Çağla Şıkel, YouTube kanalıyla da beğeni topluyor. Özellikle güzellik ve bakım içerikleriyle en çok takip edilen isimlerden biri oldu! Şıkel, 3-4 aydır YouTube kanalı için içerik üretmiyordu. Ancak bugün Instagram hesabından sevenlerine bir “mektup” yazarak geri döneceğini söyledi. Hem de bakım önerileri değil “özgürleşme serüveni” ile!

“Bakın bana, ben Çağla!”

Çağla Şikel

Eski bir balerin olan Çağla Şıkel, dans figürleriyle bezeli videosunu “Renklerim, beneklerim, ışığım, karanlığım. Bakın bana, ben Çağla” diyerek açıyor.

Beni seven herkese bir mektup yazdım” diyen Çağla Şıkel, 2 Ocak’ta da binlerce e-mail ve mesaj atarak anlatması istenen “zihinden özgürleşme” serüvenini anlatacak bir video yükleyeceğini söyledi.

“Zamansız bir kelebek gibi dans et”

Çağla Şıkel, yükleyeceği video için ilk kez bir tanıtım videosu çekti ve kendisi hakkında uzun bir yazı yazdı.

Şıkel, “Nasıldı Çağla? İncecik bacakları üzerinde titremeden durabilecek miydi? Belki de bolca titreyecek ve düşe kalka öğrenecekti dimdik durabilmeyi” diyerek hayat serüvenini anlatacağını müjdeledi.

blank

Sevmeyi, sevilmeyi, kötülükle baş etmeyi, birbirimize sahip çıkmayı, mutlu olmayı artık hak etmedik mi?” diye soran Şıkel, bunları öğrenmek için dans etmemiz gerektiğini söylüyor! Şaka bir yana, Şıkel’in bir tanıtım metodu ve metafor olarak kullandığı dans, umarız takipçileri için de güzel günlerin habercisi olur.

Yorum Bombardımanı Başladı!

Çağla Şikel

Çağla Şıkel videoyu yükleyeli 1 saat bile olmadı ama yorum yağmuru başladı bile! Görünen o ki, YouTube kullanıcıları Çağla Şıkel’i çok özlemiş. Pandemi döneminde yaşam serüveni ve dayanıklılıkla ilgili bir video çekmek de oldukça akıllıca bir fikir! Çağla Şıkel, yaptığı her iş gibi bu videoların da hakkını veriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz