Önceki Günlerde Kadınları Hedef Alan Serdar Ortaç, Şimdi de Ağlarken Video Paylaştı!

Aleyna

Haberler

14 Ağustos 2023

Önceki Günlerde Kadınları Hedef Alan Serdar Ortaç, Şimdi de Ağlarken Video Paylaştı!

Serdar Ortaç, geçtiğimiz gün sosyal medya üzerinden eski eşi Chloe Loughnan’ı hedef almıştı. Bugün ise Serdar Ortaç, arabada giderken kendi şarkısını dinlediği esnada gözyaşlarına boğuldu. Ünlü şarkıcı son olarak ağladığı anları paylaştı. Video kısa sürede sosyal medyada hızla yayıldı. Son zamanlarda sık sık açtığı canlı yayınlarda söyledikleriyle adından söz ettiren Ortaç, arabada kendi şarkısını Feryat’ı dinlerken gözyaşlarına boğuldu.

Önceki gün açtığı yayında evliliklerle ilgili konuşurken eski eşiyle ilgili olarak söylediği sözler büyük tepki aldı. “İpleri bu kadar vermeyin lan ayıp yazık lan erkeklere ben verdim eski karıma tüm ipleri ne oldu ağzıma s..tı. Ne oldu iki tane göğsü var diye. Kıza çiçek gönderdim kız cevap veriyor; teşekkür ederim…” diyen Serdar Ortaç’ın sözlerinden erkekler de nasibini aldı. “Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara. Ayıp, yazık lan erkeklere. Eli nefsinde herifler. Yazıklar olsun size! Bu kadınları bu hale siz getirdiniz. Siz erkeksiniz oğlum evreni yaratan sizsiniz. Sevdiğim kadın bana diyor ki ‘Bodrum’a gideceğim tatile.’ Ulan sen beni sevsen üç gün boşluğumuz var, gitmezsin yanımda kalırsın. Annemi dinleyip Rizeli ya da Urfalı bir kadın alsaydım, bitseydi bu işkence. Ben modern kadın istemiyorum ki

Bildiğiniz gibi Serdar Ortaç 2014 yılında Chloe Loughnan ile evlenmişti. Bu evliliğin ilk gününden beri çiftin arasındaki yaş farkı nedeniyle Chloe Loughnan’ın Serdar Ortaç’ı sevmediği ve parası için evlendiğine dair iddialar gündeme gelmişti. 2019 yılında anlaşmalı olarak boşanan Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’a nafaka ödemek zorunda kalmıştı. Hatta Pandemi döneminde eşine nafaka ödeyemeyen Ortaç, haciz kararıyla şoke olmuştu. Ünlü şarkıcı, boşandığı eski eşi Chloe Loughnan’a 700 bin TL nafaka ödediğini, buna rağmen dava açtığını ve evine haciz getirttiğini söylemişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz