Hadise’nin Yüzü Aşkta Gülmüyor, Konser Sırasında Seyircileriyle Dertleşti!

Aleyna

Haberler

14 Ağustos 2023

Hadise’nin Yüzü Aşkta Gülmüyor, Konser Sırasında Seyircileriyle Dertleşti!

Aşk konusunda bir Hadise’nin bir de bizim yüzümüz gülmüyor! Türkiye’nin en başarılı kadın sanatçılarından olan Hadise, hem şarkılarıyla hem özel hayatıyla konuşulmaya devam ediyor fakat güzel şarkıcının özel hayatı, kariyeri kadar başarılı ilerlemiyor. Hatta kendisi de bunu kabul ediyor! Dün gece konseri sırasında eski eşine gönderme yapmaktan geri durmadı Hadise.

Hadise’nin Yüzü Gülmüyor!

Bildiğiniz gibi güzel şarkıcı geçtiğimiz yıllarda zor günler geçirdi. İlk olarak Kaan Yıldırım’dan ayrılan Hadise hakkında Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’la yasak ilişki iddiası ortaya atıldı. Ardından Mehmet Dinçerler ile tam aşkı yakaladı derken, 6 aylık evlilik tek celsede bitti. Zorlu zamanlardan geçen Hadise geçtiğimiz aylarda “Feryat” isimli şarkısını şu sözlerle duyurmuştu; “Bu şarkıya kadar sessiz bir feryattı benimki, duyanın anlamadığı, anlayacak olanın duymadığı. Her seferinde kıyıya vurmaktan yorulup, bağıra çağıra feryat etmek istedim. Dinlediğim ilk anda bu şarkının başta benim ve sessiz çığlıkları olan herkesin sesli feryadı olsun istedim. Feryat işte tüm bu hislerle okyanusa açılmayı hayal edip, hayal kırıklığıyla deniz kıyısına vuranların hikayesini anlatıyor.

Bu yaşananların ardından Hadise, “Feryat” şarkısıyla birlikte ödül aldı, ödül konuşmasında eski eşi Mehmet Dinçerler’e gönderme yapmaktan geri durmadı; “2022 benim için ilginç bir yıldı, değişikti… Feryat benim gibi bir aşk kadını için çok doğru bir şarkı oldu. Okyanuslara açılmak isteyen, hayal kırıklığı yaşayıp sonra kıyıya vuran aşıkların hikayesi diyebilirim. Bu konuda galiba ben çok şanslı değilim.”

Ancak Hadise için Mehmet Dinçerler defteri kapanmış gibi gözükmüyor. Konserlerinde sık sık seyircileriyle sohbet eden Hadise, uzun süredir evli olan seyircileriyle gıptayla bakaıyor. Yağmur Çevik, adında bir seyircinin paylaştığı videoda Hadise, 8 yıldır evli olan bir seyirciyle konuşurken “Yarım yamalak evlilik mi? Onu anca ben derim çünkü benimki pek evlilikten sayılmaz” diyor. Şarkıcı “Sıfır Tolerans” şarkısını okurken ise “Yüreğim soğudu yakamam bir daha” dediği kısımda ara vererek “Ben yakamam artık. Retro falan diyorlar ama… “ ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz