Öykü Serter Armağan Çağlayan’a Konuk Olduğu Programda Evli Bir Erkekle Birlikte Olduğunu İtiraf Etti!

Tvyayinakisi.com

19 Kasım 2020

Öykü Serter Armağan Çağlayan’a Konuk Olduğu Programda Evli Bir Erkekle Birlikte Olduğunu İtiraf Etti!

Öykü Serter… Tartışmasız yarışma ve moda programlarının en başarılı yüzlerinden biri. Armağan Çağlayan’ın programına katılan başarılı sunucu izleyenleri adeta şok etti.

Öykü Serter başarılı sunuculuğunun yanında son dönemde yaptığı çıkışlarla da oldukça gündemde. İlk olarak İzmir depremi sonrası yaptığı ‘deprem vergisi’ çıkışıyla gündeme gelen Serter son dönemde ülkede yolunda gitmediğini düşündüğü her durum ile alakalı oldukça sert eleştirler getiriyor.

Deprem vergileri nerede!

Öykü Serter, bu eleştirisini Instagram üzerinden yapmış ve 24 saatin sonunda silinen gönderisi sonrasında Twitter üzerinden açıklama yapmak zorunda kalmıştı.

blank

İşte Twitter üzerinden yaptığı o açıklama…

Öykü Serter’in boş geçmediği konulardan biri de Kanal İstanbul projesi olmuştu…

Yasak İlişki İtirafı

Tüm bu açıklamalar ile gündemdeki yerini koruyan Öykü Serter bugün bambaşka bir konu ile gündeme geldi. Armağan Çağlayan’ın 196Sekiz isimli Youtube kanalına konuk olan başarılı sunucu geçmişi ile alakalı şok edici itiraflarda bulundu!

Medeni durumu birlikte olmaya müsait olmayan biriyle çok uzun süredir birlikteydim diyen Öykü Serter bu ilişkiyi açık yüreklilik ile anlattı. Birlikte olduğu kişinin yuvasını yıkmadığını zaten çözülmüş bir ilişki yaşandığını ve kendisinin bu evliliğin bitişiyle alakalı bir katkısının olmadığını söyledi. İlişki yaşadığını kişi ise o dönem çalıştığı patronuymuş. Bu ilişkiden dolayı bir torpil ya da iş hayatında bir avantaj da sağlamadığını ekledi. Hatta Armağan Çağlayan’ın söylediğine göre bu ilişki sebebiyle sektör güzel sunucuya cephe almış.

Bu ilişkiden kurtulmak için oldukça çaba göstermiş Öykü Serter. Evini değiştirmiş, kıta değiştirmiş. Hatta ima ettiklerinden anladığımız kadarıyla ailesi ile tehdit edilmiş.

Bir daha olsa böyle bir ilişki yaşamayacağını söyleyen Serter bir taraftan da pişman olmadığını söylüyor. Bu ilişkiden birçok düşman edindiğini söyleyen Öykü Serter durumu “eli kolu uzun birine denk geldim” şeklinde özetliyor.

Lafı çok uzatmadan sizi programla baş başa bırakıyoruz. Yorumlarınızı ise merakla bekliyoruz! Öykü Serter’in yasak ilişkisi ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Gül 20 Kasım 2020

Ünlüler camiasının ağzına skız olmuş laf,”Ben kimsenin yuvasını yıkmadım,zaten bitmiş bir evlilikti”sanki bekar erkek kalmadı.Evlenip mutsuz olan erkekleri mutlu etme camiası!
Yaşları geçip iş yapamadıkça siyasete sarma biraz gündem olmaya çabalama hep aynısınız hep!
En son tv8 den hatırlıyorum sonra ses seda yok ,patron deyince aklıma geldi!!!

Yorum Yaz