Özcan Deniz Dizi Yönetmeye Hazırlanıyor

admin

Haberler

1 Ağustos 2016

Özcan Deniz Dizi Yönetmeye Hazırlanıyor

Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide hayranlarının karşısına çıkan Özcan Deniz, yer aldığı yeni projesi yayından kalktıktan sonra uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. Bir süre boyunca ekranlarda gözükmeyeceğini açıklayan Özcan Deniz, Arap ortaklı eski yapımcısından aldığı büyük bütçeli bir teklife de ‘Hayır’ demişti.

Ünlü oyuncunun geçtiğimiz günlerde ‘Ya Sonra’, ‘Evim Sensin’, ‘Su ve Ateş’ ve ‘Her Şey Aşktan’ filmlerinin de ortak yapımcılığını üstlenen ve son dönemin ilgi çeken isimlerinden olan Şükrü Avşar ile el sıkıştığı ve anlaşmaya vardığı söyleniyor.

İkinci Şans Filmi Kasım Ayında Vizyonda

Uçankuş tarafından yayınlanan habere göre, Özcan Deniz, sinema filmlerinde rol almaktan büyük bir keyif alıyor. Fakat ünlü oyuncu kariyerinde bu kez bir ilki deneyerek yeni bir dizi filmi yönetecek. Dizinin senaryosunu da kendisinin hazırladığı ortaya çıkan ünlü oyuncunun filmlerde olduğu gibi dizi senaryosu içerisinde de yer alacağı söyleniyor.

Sahnelerden ve televizyon ekranlarından uzak kaldığı süre boyunca 50 milyon TL gibi büyük bir para kaybettiği söylenen Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay ile çektiği ‘İkinci Şans’ filmi ile de Kasım ayında hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz