Aşk Laftan Anlamaz Yine Büyük Bir Başarı Elde Etti

Aşk Laftan Anlamaz Yine Büyük Bir Başarı Elde Etti

Ünlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aşk Laftan Anlamaz dizisi son olarak yakaladığı reyting başarıları ile gündeme gelmişti. Yayınlanan her bölümü ile büyük bir izleyici kitlesine hitap edebilen dizinin bugünlerde yeni bir başarısı daha gündeme geldi.

Oyuncu kadrosunda Hande Erçel ve Burak Deniz gibi değerli oyuncuların yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinin son günlerde Arap ülkelerinde en fazla izlenen dizilerinden olduğu ortaya çıktı.

Hande Erçel Arap Ülkelerinde Tanınıyor

Arap ülkelerinde en fazla izlenen dizilerden olmayı başaran Aşk Laftan Anlamaz, ülkemizde de büyük izlenme rekorları kırıyor. Bi Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yurt dışında büyük bir kitleye sahip olması ise oyuncuların ve yapım ekibinin yüzünü güldürdü.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Hande Erçel'in eski dizisi Güneşin Kızları da Ortadoğu'da yer alan dizi izleme sitesi 3sk.TV platformunda 2015 yılının en fazla izlenen dizisi seçilmişti.

Arap ülkelerinde en fazla aratılan dizi olma özelliğine de sahip olan Güneşin Kızları ile başarıyı yakalayan Hande Erçel, şimdi ise Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile yeni başarılar elde etmeye devam ediyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz