Özgü Namal Acun Ilıcalı’nın Yeni Platformunda Oyunculuğa Dönecek!

Aleyna

Haberler

14 Ekim 2020

Özgü Namal Acun Ilıcalı’nın Yeni Platformunda Oyunculuğa Dönecek!

Altı yıldır hiçbir yapımda yer almayan Özgü Namal, Acun Ilıcalı’nın dijital platformu EXXEN’de yayınlanacak Hükümsüzdür dizisiyle oyunculuğa dönecek. İkili, daha önce de Yetenek Sizsiniz jürisi olarak beraber çalıştı.

Acun Ilıcalı, bir dijital platformu açacağını yaz aylarında duyurdu. EXXEN adını verdiği platformda Acun Ilıcalı’nın markası haline gelen yarışmalardan mini dizilere kadar pek çok yapım olacak. EXXEN’in yeni yıla hazır olması bekleniyor. Platformun sürpriz projeleri yavaş yavaş açıklanırken bir bomba haber de Özgü Namal’dan geldi.

Özgü Namal Oyunculuğa Dönüyor

Acun Ilıcalı ve Özgü Namal

2014’te biten Merhamet dizisinin ardından oyunculuğu bırakan Özgü Namal, hayat arkadaşıyla beraber Köyceğiz’e yerleşti. İki çocuğuyla ilgilenen ve oyunculuğa dönmeyi düşünmeyen Namal’ı, Acun Ilıcalı ikna etti. Namal, Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu’nun hazırladığı Hükümsüz dizisinin başrolü için “evet” dedi.

Ancak Özgü Namal’ın hayat arkadaşı Serdar Oral’ı kalp krizi nedeniyle kaybetmesi projeyi de sekteye uğrattı. Projenin takvimine Namal’ın psikolojik durumuna göre karar verilecek.

İlk Dizi ‘Şeref Bey’ Olacak

Haluk Bilginer

Proje tasarımını ünlü oyuncu ve yönetmen Ali Atay’ın yaptığı Şeref Bey dizisini başarılı yönetmen Onur Ünlü çekecek. Onur Ünlü, Ali Atay’ın fenomenleştiği dizi Leyla ile Mecnun’un da yönetmeniydi. Şeref Bey’in başrollerinde ise Haluk Bilginer, Songül Öden ve Ertan Saban gibi dev isimler var. Dizinin çekimleri çok yakında başlayacak ve platformda yayınlanan ilk dizi Şeref Bey olacak.

Nurgül Yeşilçay Bu Sezon Hem Televizyonda Hem de Dijitalde!

Vahşi Şeyler dizisi kadrosu

Exxen’in diğer projesi Vahşi Şeyler ise sekiz bölümlük bir mini dizi olarak tasarlandı. Dizinin başrolünde bu sezon FOX’ta yayınlanacak Kefaret dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Nurgül Yeşilçay var. Kadronun diğer isimleri ise Hazal Türesan ve Selim Bayraktar.

Zehirli Çiçekler Hala Yapım Aşamasında

Tülin Özen, Aslıhan Gürbüz, Gökçe Bahadır ve Bade İşçil

Diğer proje Zehirli Çiçekler ise üç zengin ev kadınının hayatını konu alacak. Ufak Tefek Cinayetler’i fazlaca andıran bu proje için Ufak Tefek Cinayetler kadrosundan isimlerle görüşüldüğü biliniyor.

Komedi İbrahim Büyükak’a Emanet

blank

Önümüzdeki ocak ayının sonlarına doğru yayınlanması planlanan proje 8 ya da 10 bölümlük bir mini dizi olarak tasarlandı. Ilıcalı’yla daha önce pek çok kez çalışan İbrahim Büyükak, dizinin konusunun memleketi Bursa’daki hayatını ve ailesini ele alacağını söyledi.

Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak

İbrahim Büyükak, platform için Beyazıt Öztürk’le beraber bir talk show da hazırlıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz