Kıvanç Tatlıtuğ’dan Haber Var! Dijital Bir Projeyle Dönüyor!

Aleyna

Haberler

14 Ekim 2020

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Haber Var! Dijital Bir Projeyle Dönüyor!

Çarpışma dizisinde umduğunu bulamayan Kıvanç Tatlıtuğ’un da dijital işlerde yer almak istediği konuşuluyordu. OGM Pictures’la anlaşan Kıvanç Tatlıtuğ’un uluslararası yayın platformlarından biri için dizi çekmesi bekleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, yıllardır her projesinde bambaşka karakterler canlandırarak sadece yakışıklı bir yüz olmadığını ispat etti. Seçtiği kaliteli projeler ve canlandırdığı karakterler tüm ülkenin merakın cezbetti. Ancak ünlü oyuncu televizyona çektiği son projelerde bir türlü beklediğini alamadı. Bir süredir reklam filmlerine ağırlık veren star oyuncunun artık dijital işleri tercih edeceği konuşuluyordu. Nihayet oyuncunun yeni projelerine dair bir haber geldi!

Kıvanç Tatlıtuğ OGM Pictures ile Anlaştı

Kıvanç Tatlıtuğ, uzun süredir Ay Yapım, O3 Medya ve OGM Pictures gibi sektörün dev şirketleriyle görüşmeler yapıyordu. Tatlıtuğ, yıllardır birlikte çalıştığı Ay Yapım yerine OGM Pictures ile anlaşmayı tercih etti. Şu an yapım şirketi ve oyuncunun ajandasında iki proje olduğu biliniyor. Ancak bunlardan hangisine öncelik verileceği belirsizliğini koruyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’u da Dijitalde İzleyeceğiz

blank

Hemen hemen tüm yıldızlar dijital işlerde rol alırken Tatlıtuğ, televizyonda kalmayı tercih etti. Ancak dijitalin özgürlüğü, anlatım olanakları ve süresi nihayet Tatlıtuğ’u da cezbetti. Sürekli karşılaştırıldığı Kenan İmirzalıoğlu’nun Alef gibi benzersiz bir polisiyeyle dijitale geçmesinin ardından Tatlıtuğ da bu yönde bir adım attı. Star oyuncuyu 2021 yılında uluslararası platformlardan birinde yayınlanacak bir dizide görme ihtimalimiz neredeyse kesinleşti.

OGM Pictures’tan Kıvanç Tatlıtuğ’a Jest

OGM Pictures, Kıvanç Tatlıtuğ’la anlaşma imzaladıklarını Instagram hesabından esprili bir şekilde duyurdu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

@kivanctatlitug ?

OGM Pictures (@ogm.pictures)'in paylaştığı bir gönderi ()

OGM Pictures, sektördeki tüm şirketlerin peşinden koştuğu Kıvanç Tatlıtuğ’la anlaştığı için oldukça mutlu görünüyor.

OGM Pictures, Netflix’teki ilk Türk dizileri olan Hakan: Muhafız ve Atiye gibi projelerle dikkat çekti. Bu sezon televizyonda fırtınalar estiren Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı da yine bu şirketin yürüttüğü projeler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz