Paramparça Yeni Bölümünde Harun Şok Edecek!

Paramparça Yeni Bölümünde Harun Şok Edecek!

Paramparça dizisi 63. bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanlarında Harun ile Dilara arasındaki gerilimin giderek arttığını görüyoruz.

Son olarak medyaya sızdırılan mutlu aile tablosu fotoğrafları  yüzünden ortalığın karıştığı dizide bu bölüm karışıklık devam edecek. Ayşe ile Cihan’ın bir ilişk yaşadığından emin olan Harun, diğer yandan Dilara ile mutlu bir evliliği olduğunu düşünmektedir.

Harun, oğlu Demir ile Cihan’ı görünce şoka girer. Olan biten olayların üzerine bir de Maide Hanım’ın Dilara’nın kendisini oyaladığını söylemesi Harun’un zor anlar yaşamasına sebep olur.

Harun’un Demir’den kaçırılmasına engel olmak istemeyen Dilara, Cansu ile birlikte son kez Harun’un peşine düşmek ister. Harun artık Dilara’ya seçim hakkı bırakmayacak olan ilginç bir teklif ile gelir. Dilara için artık ya cihan ve çocuklarını bırakıp Harun ile birlikte gitmek ya da bebeğinin yüzünü ömür boyu görememek gibi seçenekler mevcuttur.

İçine düştüğü zor durumdan kurtulamayacağını anlayan Dilara, tek bir seçim hakkı olduğunu anlamıştır. Yapacağı seçim Dilara’nın hayatında büyük bir dönüm noktası olacaktır. Dilara bu sebeple kararını almadan önce etrafındaki herkese danışmak ister. Ancak çevresine danışan Dilara için olaylar daha da karışık bir hal alacaktır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz