Kırgın Çiçekler 43. Bölümünde Şaşırtan Gelişme

Kırgın Çiçekler 43. Bölümünde Şaşırtan Gelişme

Kırgın Çiçekler dizisi yarın akşam yayınlanacak bölümü ile herkese duygu yüklü anlar yaşatacak. Seher’in dizide ölmesi tüm çevresinin büyük bir üzüntüye boğulmasına yol açacak. Meral ise annesinin intikamını alabilmek için planlarını yapmaktadır. Banu ve Selin arasındaki iplerin gerilmesi, Selin’in Banu’ya yaptığı reddedilmeyen bir teklif ile başlayacaktır.

Nazan’ın mahkemeyi kazanması ve beraat kararı almak istemesi yakınlarının büyük bir telaşa kapılmasına yol açar. Mesude ile boşanmak için karar veren Kemal’in gönlünü kaptırdığı yeni isim Nezihe’dir. Güney, ailesinin Songül’ü benimsemesi ve sevebilmesi için onları bir araya getirerek bir akşam yemeğine çıkartır.

Dizideki kızların tek endişesi ise gün geçtikçe daha büyük bir depresyonun içine girmeye başlayan Cemre’dir. Emel’in Cemre’yi etkisiz bir hale getirmesi için yaptığı planlar herkesi dehşete düşürür.

Zeyno’nun sürekli olarak kızları Cemre’ye karşı doldurması hapisten çıkmak üzere olan Seher’in de kulağına gider. Nazan, Seher’e evine açarak hapisten çıkan arkadaşına bir süre boyunca yardım etmek ister. Cemre’nin durumu ortaya çıktığı zaman kızlar arasında büyük bir kavga başlar. Herkesten uzaklaşan Cemre artık depresyonun dipsiz kuyularında kendini bulmak üzeredir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz