Pınar Altuğ Atacan, Depremin Yaşandığı Kahramanmaraş’ta Sokaklara Dökülen Halka Karşı Şaşkınlığını Gizleyemedi!

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2023

Pınar Altuğ Atacan, Depremin Yaşandığı Kahramanmaraş’ta Sokaklara Dökülen Halka Karşı Şaşkınlığını Gizleyemedi!

Dün Türkiye’de seçim heyecanı yaşandı. 13. Dönem Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan ve Muharrem İnce yer aldı. Seçimlere 3 gün kala Muharrem İnce, adaylıktan çekildiğini açıkladı ancak oy pusulalarından silinmedi. Açıklanan oy sonucuna göre, 28 Mayıs’ta bir seçim daha yapılmasına karar verildi. İkinci turda Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu karşı karşıya gelecek.

Seçim sonuçlarından sonra ise 6 Şubat’ta gerçekleşen depremlerin ana noktası Kahramanmaraş’ta kutlamalar yapılması dikkatleri çekti. Bu durumu yadırgayan isimlerden biri Pınar Altuğ Atacan oldu, ünlü oyuncu Instagram hesabından görüntüleri paylaştıktan sonra yorumları ve DM’leri eleştiri yağmuruna tutuldu. Ancak Pınar Altuğ Atacan takipçilerinin ünlü oyuncuyu yanlış anladığı ortaya çıktı!

Pınar Altuğ Atacan Instagram’da Linç Edildi!

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin açıklanmasının ardından bazı şehirlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha yüksek oy aldığı için sevinen ve kutlama yapan kişiler olduğu görüldü. Bu şehirlerden biri de deprem felaketiyle sarsılan Kahramanmaraş oldu. Pınar Altuğ Atacan, o görüntüleri paylaşınca ortalık karıştı. Güzel oyuncu kendisine gelen; “Madem story atıyorsun niye mesajlara kapatıyorsun? Gerçekten çok zekisin. Depremi Erdoğan mı yaptı ki Kahramanmaraş’tan Erdoğan’a oy çıkınca böyle saçma sapan bir şey paylaşıyorsun? Siz sadece din düşmanı değil aynı zamanda vatan millet düşmanısınız. Allah ıslah etsin” mesajını paylaştı.

blank

Bu mesaja ise Instagram storylerde şu sözlerde yanıt verdi; “Kahramanmaraş görüntüleri koyunca bu tür yorumlar gelmiş toplu cevap vereyim. Dün anneler günüydü ve ben orada kucağı boş kalmış analar vardır diye kızımla fotoğraf bile paylaşmadım. Daha acılar dinmedi diye hep kursağım düğümlüydü. Ha bu arada ben depremde ne ailemden ne de tanıdıklarımdan birini kaybetmedim”

Bir sonraki storyde ise “İnanamıyorum. Bize bayramı kutlamayın acımız taze dediniz. Seçim kampanyasında müzik olmasın dediniz. Anneler gününü gözümüze sokmayın annesini, evladını kaybetmiş olan var dediniz. Siz neyi kutluyorsunuz? Depremi biz unutmadık ama siz anlaşılan çoktan unutmuşsunuz. Yazık, çok yazık.” yazan bir görseli paylaşarak, “duygularıma tercüman oldunuz” notunu düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz