Arzum Onan ile Boşanma Aşamasında Olan Mehmet Aslantuğ’dan Milletvekilliği Açıklaması Geldi!

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2023

Arzum Onan ile Boşanma Aşamasında Olan Mehmet Aslantuğ’dan Milletvekilliği Açıklaması Geldi!

Arzum Onan ile boşanma aşamasında olan ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde TİP (Türkiye İşçi Partisi)’nden milletvekili adayı olmuştu. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Mehmet Aslantuğ’un TBMM’ye giremediği ortaya çıktı. Bu konu hakkında Instagram’dan açıklama yapan ünlü oyuncu, takipçilerini bilgilendirdi.

Arzum Onan ile Boşanıyorlar!

Ünlüler dünyasının en sevilen çiftleri arasında bulunan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, ayrılma kararı aldı. Bu süreçte birçok iddia ortaya atıldı. Bu iddialardan biri de Arzum Onan’ın, Mehmet Aslantuğ’u aldatmasıydı. Ancak bu iddialara Arzum Onan şu şekilde tepki göstermişti; “NET SÖYLÜYORUM! Bazılarının vicdanı yok. Sırf kendi çıkarları uğruna,  neredeyse bir ömür geçirdiğim, hepinizin yakından tanıdığı; tutarlı, saygılı, hassas Mehmet’i, son derece çirkin bir yalanla, konumlandığı siyasi mücadelesi üzerinden vurmaya çalışıyorlar. Oysa çok nazik bir üslupla açıklamaya çalıştım. “30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez” dedim. Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ilave duygusal yüklere dönüştürmemek adına böyle tarif ettim. Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik. 29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır. Daha önce de paylaştığım üzere; zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek! Sevgiyle, sükunetle…”

Milletvekili Olamadı!

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş’ın teklifi üzerine Muğla birinci sıradan milletvekili adayı olmuştu. Muğla’da sandıkların yüzde 100’ü açılırken, resmi olmayan sonuçlara göre 40 bin 437 oyda kalan Aslantuğ, Meclis’e giremedi. Muğla’da CHP’den 4, AK Parti’den 2, İYİ Parti’den ise 1 aday milletvekili seçildi.

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Aslantuğ, “Kendimize açıklayacak kelimelerimiz yoksa eğer, hayatı anlamak da zorlaşıyor. Önemli olmaya değil, değerli olmaya dair yolculuk içindeyiz. Bir sınırı/sonu da yok elbette. Sanatın siperliğine itirazım vardı, gereğini yapmaya çalıştım. An itibarıyla da “Sanatta kendini değil, kendinde sanatı sevmeye çalışanlarla bu ömrü tamamlarım. Gönlünü, pusulasını açan herkese, tanıdığı sevdiği yerden bin selam olsun?❤️” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz