Restoranında Şiddete Uğrayan İtalyan Şef Danilo Zanna, Olaydan Sonra İlk Açıklamayı Yaptı!

Aleyna

Haberler

20 Temmuz 2023

Restoranında Şiddete Uğrayan İtalyan Şef Danilo Zanna, Olaydan Sonra İlk Açıklamayı Yaptı!

TV8’de yayınlanan Masterchef yarışmasının sevilen jüri üyelerinden İtalyan Danilo Zanna, dün öğlen saatlerinde büyük bir şoka uğradı. Sarıyer’deki bir AVM’de restoranı olan ünlü şef, eski iki çalışanı tarafından şiddete uğradı o görüntüler ise an be an sosyal medyada paylaşılınca olanlar oldu. Olay dün öğlen saatlerinde ünlü aşçı Danilo Zanna’nın Sarıyer’deki bir AVM’de bulunan restoranının önünde meydana geldi. İddiaya göre Danilo Zanna’ya ait restoranın 2 eski çalışanı işten çıkarıldıkları gerekçesiyle Danilo Zanna’nın yanına gelerek tartışma çıkardı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle işletme zincirinin İzmir şube müdürü darp edildi.

Danilo Zanna Olayla İlgili İlk Açıklamayı Yaptı!

Sarıyer’de bulunan bir AVM’de restoranı bulunan İtalyan Şef Danilo Zanna, iş yerine geldiği sırada iki kişinin saldırısına uğradı. Saldırı anları bir vatandaş tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi. İddiaya göre, Danilo Zanna’nın İstanbul sorumlusu restoranda çalışan iki kişiyi işten çıkartmış bu kişiler de hesap sormak için restoranı basınca olanlar olmuş. Olayın ardından olay yerine gelen polis ekipleri İtalyan Şef Danilo Zanna ve ona saldıranları ifadelerini almak üzere polis merkezine götürdü.

Olayla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Danilo Zanna; “Bugün yaşanılan tatsız olaydan dolayı çok üzgünüm. Hayatım boyunca şiddetten hep uzak duran ve tasvip etmeyen biri olarak böyle bir saldırıyla karşı karşıya kalmaktan ve tarafı olmaktan son derece rahatsız oldum. Hem ben, hem de şirketlerim şiddete hep karşıydık ve öyle de kalmaya devam edeceğiz. Çok şükür iyiyim ama müdürümüze yapılan saldırıya müdahale etmek zorunda kaldım. Hepimize çok geçmiş olsun. Konu ile ilgili olarak gerekli şikayetleri emniyet güçlerimize ileteceğiz. Arayan, soran ve merak eden herkese teşekkürler” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz