Lenfoma Kanseri Nedeniyle Hayatını Kaybeden Özkan Uğur’un Eşinin Son Paylaşımı Herkesi Ağlattı!

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2023

Lenfoma Kanseri Nedeniyle Hayatını Kaybeden Özkan Uğur’un Eşinin Son Paylaşımı Herkesi Ağlattı!

Geçtiğimiz hafta Özkan Uğur Lenfoma Kanseri nedeniyle hayatını kaybetmişti. 3. kez yakalandığı Lenfoma Kanserine yenik düşen Özkan Uğur, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlanmıştı. Son yolcuğulu için AKM’de tören gerçekleşmiş. Ardından cenazesi Taksim Camii’nden kaldırılmıştı. Özkan Uğur öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Karacaahmet Mezarlığı’nda defnedildi. 50 yılı aşkın bir süredir hiç ayrılmayan MFÖ grubu Özkan’sız kalırken yol arkadaşları Mazhar Alanson ve Fuat Güner törende vedalarıyla herkesi hüzne boğdu. Özkan Uğur’un eşi ve oğlu Alişan Özkan da törende yaptığı açıklama ile gözyaşlarına boğuldu.

Özkan Uğur’a Veda Etti!

1 hafta önce hayatını kaybeden Özkan Uğur’un eşi Aysun Aslan Özkan, bugün Instagram’dan yaptığı bir açıklama ile eşine veda etti. Instagram hesabından şu sözleri paylaşarak Özkan Uğur’a son vedasını yaptı:

“Kendimi o kadar eksilmiş, kederli ve yorgun hissediyorum ki…

Bir olduğumuz bunca yılın ardından seni görmeden, sesini duymadan, yamacımda hissetmeden, birbirimizi eleştirmeden, dalga geçmeden, kavga edip barışmadan, birlikte kahkaha atmadan, nasıl olacak Özkanım? Genç ruhlarımız birbirine olan sevgisini yitirmeden birlikte yaşlanacağız bu dünyada sanıyordum. Bundan sonrası sensiz bir kara delik. Seni bu boyuttan uğurladık. Artık başka bir boyutta hep olduğun gibi hiç bir varlığı incitmeden akacaksın.

Acımızı paylaşan, her derdimize deva olan yakın dostlarımıza, arkadaşlarımıza, telefon ve mesajlarını cevaplayacak güç bulamadığım tanıdık tanımadık tüm sevenlerine, dualarınıza sonsuz teşekkür ediyorum. Uğurlar olsun, hep içimizde olacaksın canımın içi. Ardında bıraktıklarınla, tertemiz kalbinle hiç unutulmayacaksın. Sevenlerin hiç eksilmeyecek, sanatının ışığıyla daha çok kuşakları aydınlatacaksın. Nur içinde yat… Mekanın Cennet olsun Özkanım. Hepimizin başı sağ olsun”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz