Sadakatsiz’in Selçuk’u Emir Tarık Tekin, Sevgilisi Sofia İle Dudak Dudağa Pozlarını Yayınladı!

Aleyna

12 Aralık 2020

Sadakatsiz’in Selçuk’u Emir Tarık Tekin, Sevgilisi Sofia İle Dudak Dudağa Pozlarını Yayınladı!

Sadakatsiz dizisinin psikolojik sorunları olan karakteri “Selçuk”u canlandıran Emir Tarık Tekin’den özel hayatına dair olay fotoğraflar geldi. Ünlü oyuncu sevgilisiyle öyle pozlar paylaştı ki şaşıracaksınız!

Sadakatsiz’in Selçuk’u

Emir Tarık Tekin, güzeller güzeli Şevval Sam ve Beşiktaşın eski efsanelerinden Metin Tekin’in oğulları oluyor. Ünlü oyuncu son zamanların fenomen dizisi Sadakatsiz’de Selçuk karakterine can veriyor.

Dizide Selçuk istenmeyen bir çocuk olan alkolik bir annenin oğlu olarak karşımıza çıkıyor. Bir de saplantılı bir aşkı var: Nil. Pasif agresif bir yapıya sahip olan Selçuk sürekli öfke patlamaları yaşayarak diziyi çalkalıyor.

Şimsi ise rotayı değiştirelim! Ve annesi Şeval Sam’ın izinden giderek oyunculuk hayatına atılan taze oyuncunun kariyerinden özel hayatına doğru çevirelim.

Tarık Emir Tekin daha önceleri Dilan Çiçek Deniz ile görüntülenmiş ve ikilinin isimleri aşk dedikodularıyla anılmıştı. Ancak dedikodular yalan çıktı. Çünkü Dilan ile Emir birlikte büyümüşler.

Öyle ki Şevval Sam da bu konu ile ilgili olarak konuştuğunda “Emir oğlum, Dilan da kızım.” demişti.

Daha sonra Emir Tarık’ın ismi oyuncu Leyla Tanlar ile birlikte aşk iddialarıyla anılmaya başladı. Bunlar ise sadece iddia ile kalmadı. İkili birkaç sene boyunca tutkulu bir aşk yaşadı.

Hatta Emir ve Leyla çifti işi daha da ciddi boyutlara taşıdı. Leyla Tanlar sevgilisi Emir’in annesi Şevval Sam ile tanıştı. Aşık çift ve Şevval Sam birlikte görüntülendi.

Yeni Aşkı Sofia

İşler ciddiye binse de Emir ve Leyla çifti bir süre sonra neden olduğunu bilmediğimiz bir şekilde ayrıldılar. Emir Tarık Tekin2in ise yeni bir sevgilisi var: Sofia.

Emir Tarık Tekin, Instagram’ını fotoğraf albümü gibi ilginç bir şekilde kullanıyor. Geçtiğimiz günlerde ise siyah beyaz fotoğraflar koyduğu albümüne bir yenisini ekledi.

Instagram’da arka arkaya birkaç tane post paylaştı yakışıklı oyuncu. Bu postta sevgilisi Sofia ile tutku dolu pozlar yer alıyordu.

Aşklarını herkese duyurmayı seçen oyuncu fotoğrafları yoruma kapattı. Aşkını göstermek istiyor ama konuşusun istemiyor anladığımız kadarıyla.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz