Yemin Dizisi ile Ünlenen Gökberk Demirci ve Özge Yağız Evleniyor! “Sadece Bir Evet ile Dünyam Değişti!”

Aleyna

Haberler

13 Aralık 2020

Yemin Dizisi ile Ünlenen Gökberk Demirci ve Özge Yağız Evleniyor! “Sadece Bir Evet ile Dünyam Değişti!”

Kanal 7’nin gündüz kuşağı pembe dizileriyle nam saldığını hepimiz biliyoruz. Yemin dizisi ise, Kanal 7’nin en sevilen ve izlenen pembe dizilerinden biri haline geldi!

Yemin dizisinde başrolleri paylaşan oyuncular; Gökberk Demirci ve Özge Yağız. Reyhan ve Emir isimli iki aşığa hayat veren ünlü oyuncuların, sette başlayan arkadaşlığı zamanla büyük bir aşka dönüştü! Bizler de bu aşka, zaman zaman Instagram’dan şahit oluyoruz. Geçtiğimiz gece de, şahitlik ettiğimiz anlardan biriydi!

Gökberk Demirci Aşk’a Geldi!

Özge Yağız Instagram

Intagram’da büyük bir hayran kitlesi olan Özge Yağız, takipçileriyle kamera arkası ve gündelik hayatını sık sık paylaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda Instagram’da paylaştığı bir gönderinin altına sevgilisi Gökberk Demirci’nin aşka gelmesi, iki tarafın da takipçilerinin gözünden kaçmadı! Özge Yağız’a olan aşkını: “nasıl bi güzelliktir canım aşk ?❤️” yorumuyla dile getiren Gökberk Demirci’nin bu güzel aşkı karşısında eriyoruz resmen!

Evlenme Teklifi Etti, Düğün Yakın!

Özge Yağız, kısa zaman önce sevgilisi Gökberk Demirci ile başrolleri canlandırdığı Yemin dizisinden ayrıldı ama bu kötü bir ayrılık değildi. Tam aksine, oyunculuk performansı çok beğenilen Özge Yağız, Star TV’de yayınlamaya başlayan Sol Yanım isimli diziye transfer oldu! Sol Yanım dizisinde Serra isimli karakteri canlandıracak güzel oyuncu, dün gece sevgilisi Gökberk Demirci’den sürpriz bir evlenme teklifi aldı!

Özge Yağız ve Gökberk Demirci

Uzun zamandır aynı seti paylaşan aşıklar, Özge Yağız’ın başka bir diziye transfer olmasını fırsat bilerek; evlilik hazırlıklarına başladı! Gökberk Demirci, sevgilisine evlenme teklifi ettiğini Instagram storysinde şu sözlerle açıkladı: “sadece bir evet der, bütün dünya değişir.”

Mutluluklarını her daim takipçileriyle paylaşan güzel çiftimize, şimdiden tebrik mesajları yağmaya başladı bile! Gökberk Demirci ve Özge Yağız’a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz! Düğünlerinin takipçisiyiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz