Savaşçı 34. Bölüm Fragmanı 4 Mart Pazar

admin

FOX

4 Mart 2018

Savaşçı 34. Bölüm Fragmanı 4 Mart Pazar

Fox TV'nin nefes kesen aksiyon dizisi “Savaşçı”nın 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kılıç Timi’nin Destansı hikayesini  ekranlara taşıyan Savaşçı 34. Bölüm Fragman'ında yine tüyleri diken diken eden sahnelere yer verildi. Tehlikeden tehlikeye koşan cesur  Savaşçılar'ı yine zor bir görev bekliyor. Savaşçı'nın bu haftaki bölümünde Kuzgun büyük şok yaşıyor. Kuzgun'un suikast girişimiyle ölümle burun buruna gelen Albay Kopuz'un acaba Kuzgun'a bir sürprizi mi var? Birbirinden heyecanlı sahnelere tanıklık edeceğimiz  Savaşçı 34. Bölümü ile 4 Mart Pazar Günü Saat 20:00'de Fox TV ekranlarında.

Geçen haftaki bölüm'de Kılıç Timi Yahya Batur'dan aldıkları istihbarat'la Galip'i kurtarmak için yola çıkar. O sırada Galip, Çeto ve adamlarının elinden kurtulmayı başarır. Kılıç Timi görevi başarıyla sonlandırmak için hazırlarsa da Emre'nin aldığı bir telefon hızlarını biraz yavaşlatır ve onları zor durumda bırakır. Öte yandan Pia'da nihayet eski eşi Kuzgun'un nasıl biri olduğunu anlar. Ancak bu fark ediş onu derinden yaralar. Kuzgun, Albay Kopuz'u kandırarak tuzağının içine çekerken, Kılıç Timi'de Çeto ve adamlarının saldırısı ile karşı karşıya kalır.

Savaşçı 34. Bölüm Fragmanı bu hafta da izleyenler'in tüylerini diken diken ediyor. Kuzgun'un hain planının kurbanı olmak üzere olan Albay Kopuz ölümle yaşam arasında kalıyor. Planı sorunsuz işleyen Kuzgunsa bu durumdan memnundur. Kılıç Timi ve Türkmenler , Kürşat, Aybala ve Çiğdem için endişelenirken, Yüzbaşı kağan bir hamle yapar ve onları yangının ,içinden  kurtarmaya çalışır. Cortes'de Türkiye'nin başına bir bela sarmak için Kuzgun'a başka bir görev verir. Planı uygulamak için hemen hazırlıklara başlayan Kuzgun bu defa yenilmemeye kararlıdır. Bu arada karargaha gelen bir ihbar ile Kılıç Timi vakit kaybetmeden yola çıkar. Sivil olarak katıldıkları bu görevde ülkeyi ölümleri pahasına savunacaklardır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz